gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Rize Ses Seyahat

Konu, 'otobüs firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

rize ses seyahat rize ses rizeses sahibi rızeses
    Firma:Rize Ses Seyahat Firma Gerçek Adı:Rize Ses Seyahat
    Yön. Kur. Başkanı / Sahibi:Salih Yavuz
    Genel Müdür:Hayri Başoğlu
    Merkez Adresi:İcadiye Mah. Ayarcıbaşı Sok. No:17 Üsküdar / İst.
    İletişim Bilgileri
    Tel 1:(212) 658 09 40
    Tel 2:(212) 658 18 13
    Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri

İşletme Yetkilisi:Hayri Başoğlu
    Peron No:113
    Tel 1:(212) 658 09 40
    Tel 2:(212) 658 18 13

kaynak:istanbulotogar​

Rize Ses Seyahat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seyahatim!

seyahatim!

Bir dost bizi etti, bağına davet, Bu güzel teklife denmez mi “evet”. Dedi: “Kimi istersen onu da al! Eğer arzu edersen gece de kal!” Alıp üç oğlumu, dördüncüsü ol, Gece seher vakti çıkıp tuttuk yol. Üçü canım, biri c*****m idi, Gönül sarayında sultanım idi. Bunlar idi benim tek iftihârım, Önümce rehber idi bu dört yârim. Teselli bulurdum, böyle bir sözle Muhammed bakardı neşeli gözle....
  2. Rİze

Rİze

RİZE GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 3.920 km² Nüfus: 348.776 (1990) İl Trafik No: 53 Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan Rize, bölgenin en karakteristik özelliklerini gösterir. Anadolu'nun diğer bölgelerinden coğrafi yapısıyla olduğu gibi kültürel yapısı ile de ayrılır. Dik yamaçlı vadileri, doruklara ulaşılabilir dağları, buzul gölleri, zümrüt yeşili yaylaları, tarihi kemer köprüleri ve...
  3. bebekle seyahat

bebekle seyahat

Anne-baba olmanız, vaktinizin çoğunu bebeğinize vakfetmeniz, tatillerden ve yolculuklardan vazgeçmenizi gerektirmiyor. Bebeğinizi de yanınıza alarak ailecek güzel vakit geçirebilirsiniz. Sizi ürküten bir bebekle yolculuksa, o zaman şu önerilere bir göz atabilirsiniz. Genel öneriler: Yolculuğa çıkmadan önce, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin bir listesini yapın ve bu listeye sadık kalın....
  4. Rize Ekonomisi

Rize Ekonomisi

Rize ekonomisi, çay tarımına ve çay işleme sanâyiine dayanır. Su ürünleri (balıkçılık) ve orman ürünlerinin de ekonomiye faydası büyüktür. Faal nüfûsun % 70’e yakını tarım sektöründe çalışır. Rize’nin çayı, hamsi balığı ve ketenden yapılan Rize bezi meşhurdur. Tarım: Dağlık ve ormanlık bir alan olan Rize’de ovalar yok denecek kadar azdır. İl topraklarının sâdece % 1’i ovadır. Rize’de tarım...

Sayfayı Paylaş