gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Rize yaylaları(muhteşem güzellikler)

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

rizeyaylaları rize yaylaları rıze yaylaları rize haritası Karadenizli olanlar ve o bölgede oturanlar gerçekten çok şanslı olsa gerek..
    Karadaniz'in heryeri ayrı bir güzel yazı da kışı da ayrı bir güzel Ben karadeniz bölgesini hiç görmedim ama en çok görmek istediğim yerlerden birisidir bu bölge özellikle bu güzellikleri gördükten sonra kesinlikle karar verdim eğer gitme imkanım olursa ilk fırsatta gezip görmek isteğim yer Karadeniz olacak:)

Şu manzaranın güzelliğine bakın ya bu güzelliği tarif bile edemiyorum mükemmel bir manzara

Yine Rize'nin yaylalarından birisi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Rize yaylaları(muhteşem güzellikler)

3. leylaşah

leylaşah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Rize yaylaları(muhteşem güzellikler)

benım esımde anzerlı

Rize yaylaları(muhteşem güzellikler) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rİze

Rİze

RİZE GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 3.920 km² Nüfus: 348.776 (1990) İl Trafik No: 53 Doğu Karadeniz Bölgesinde yer alan Rize, bölgenin en karakteristik özelliklerini gösterir. Anadolu'nun diğer bölgelerinden coğrafi yapısıyla olduğu gibi kültürel yapısı ile de ayrılır. Dik yamaçlı vadileri, doruklara ulaşılabilir dağları, buzul gölleri, zümrüt yeşili yaylaları, tarihi kemer köprüleri ve...
  2. Yaylaları, şelaleleri, gölleri, ormanı ve kuşlarıyla Gölyaka  Resim  Doğal güzellikle

Yaylaları, şelaleleri, gölleri, ormanı ve kuşlarıyla Gölyaka Resim Doğal güzellikle

marmara bölgesi yaylaları karadeniz şelaleleri marmara bölgesindeki yaylalar bölgesinin yaylaları bölgesindeki yayla Yaylaları, şelaleleri, gölleri, ormanı ve kuşlarıyla Gölyaka Doğal güzellikleriyle ünlü ilçe Gölyaka, Batı Karadeniz Bölgesi'nde Düzce İli’nin en batı ucunda 219.983 Km’lik bir alan üzerinde yer alıyor. İlçe, sahip olduğu coğrafi konumu ve tabiatı itibariyle ilkçağlardan...
  3. Türkiye'nin En Güzel Yaylaları...Muhteşem Görüntüler...

Türkiye'nin En Güzel Yaylaları...Muhteşem Görüntüler...

Türkiyenin Yaylaları Türkiyenin En Güzel Yaylaları Buralarda kim yaşamak istemez ki..Resimlerine bile bakmak insanın içi huzurla doluyor...Ahhh şimdi oralarda olmak vardı demek geçiyor içinizden..Türkiyemizin her bir yanı cennet gibi maaşallah...Türkiyemizin en güzel bölgelerini de görmek için tıklayın... Ayder Yaylası 1987`de Doğu Karadeniz`in ilk turizm merkezi ilan edilen Ayder...
  4. Muhteşem Güzellikte Sonbahar Görselleri

Muhteşem Güzellikte Sonbahar Görselleri

sonbahar resimleri sonbahar görselleri Sevgili melekler, yaz aylarının sona ermesi pek çoğumuzun hoşuna gitmese de her mevsimin ayrı bir güzelliği var melekler :) Neden böyle dediğimizi şimdi paylaşacağımız muhteşem sonbahar görselleri incelediğinizde anlayacaksınız. İşte 2012 sonbahar resimleri.. :hıms:

Sayfayı Paylaş