gebe
  1. Im Whiskey ♥

Im Whiskey ♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Roaccutane ile aknetrent aynı mı?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Im Whiskey ♥ tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar sivilcelerim 5 yıldır geçmiyordu bende bugün doktora gidip roaccutane adlı ilaca başlama kararı aldım yalnız eczaneye gittiğimde devletin artık bu ilaca ödeme yapmadığını söyledi yaklaşık 28 tl farkla birlikte alınabilceğini ama aknetrent i fark ödemeden alabileceğimi söyledi bire bir mi? diye sorduğumda 2 ayrı eczacıya sordum ikiside birebir dedi ama ben yine de kullananların ağzından duymak istedim lütfen eğer kullandıysanız acil cevap verirseniz çok sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler :)

Roaccutane ile aknetrent aynı mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınla aynı yatakta uyumamalı mı

Kadınla aynı yatakta uyumamalı mı

New Scientist dergisinde yayımlanan araştırmaya göre, geceyi aynı yatakta geçiren çiftlerden erkeğin uykusu alt üst oluyor ve bu durum ertesi gün akli yeteneğini zayıflatıyor. Kadın ise uykusu daha derin olduğundan, yatağı paylaştığı erkek gibi olumsuz etkilenmiyor. Araştırmada 20′li yaşlardaki çocuksuz çiftleri inceleyen Viyana Üniversitesinden Profesör Gerhard Kloesch ve arkadaşları, her...
  2. Sivilceler İçin  Roaccutane kullananlar var mı?

Sivilceler İçin Roaccutane kullananlar var mı?

roaccutane ilacını kullananlardaki sıkıntılar forum roaccutane kullananlar zayıflatırmı kullananlar 2011 Roaccutane kullanan değerli meleklerimiz, bu ilaçla alakalı çok değişik şeyler söyleniyor. Ruhsal çöküntü ve ruhsal bozukluk bunların başında geliyor diye duymuştum. Siz kullandınız mı ? Bu ilacı öneriyor musunuz ? Sizdeki etkileri nelerdi ? İlaç size iyi geldi mi ? Paylaşırsanız sevinirim.
  3. Bütün Erkekler Aynı mı ?

Bütün Erkekler Aynı mı ?

Kadınlar şimdi bu resimlere baktığında aynı şeyleri düşünecek eminim. Ama doğa meselesi istem dışı gelişen birm olay bu arkadaşlarım. Bakın Misal Obama bir yerde yakalanmış. Sorsan hı ne haberim yok diyecek. Neden peki e istem dışı bakmıştır :D:D Daha komik bir görüntü var arkadaşlarım. Hemde dünyaca Ünlü bir futbolcu öyle bir yakalanmış ki tam evlere şenlik :D Başkandan başladık yine...
  4. Gusül Abdesti İle Normal Abdest Aynı Mıdır sizce

Gusül Abdesti İle Normal Abdest Aynı Mıdır sizce

Kızlar gusül abdesti ile normal namaz abdesti aynı mıdır yani gusül abdesti alan kişi o gusül abdestiyle namaz kılabilir mi?
  5. Progestan iğnesi ile crinone jel aynı mı

Progestan iğnesi ile crinone jel aynı mı

merhaba ben tüp bebek yaptırdım çok şükür hamileyim ama doktorum daha önceden kullandığım iğneyi kesti onun yerine jel verdi ikisi de aynı işe mi yarıyor iğne daha mı etkiliydi acaba?

Sayfayı Paylaş