gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Rober Hatemo - Büyüdüm Uslandım

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

rober hatemo büyüdüm uslandım rober hatemo büyüdüm uslandım indir Hiç sebepsizdi ayrılığın Yalanmış sevgin
    Aşk yarası içimde saklı
    Öldüm öldüm dirildim
    Neydi ki zorun neydi derdin
    Neysem oyum ben değişmedim
    Günahım boynuna
    Sen oldun sebebim
    Yürekli yalansız aşklara
    Hasret gençliğim

Büyüdüm uslandım yoruldum her aşkla
    Boyumun ölçüsünü aldım bu yaşta
    Anladım yalanmış aşkın gerçeği
    Kimseyi sen gibi sevmem bir dah

Rober Hatemo - Büyüdüm Uslandım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rober Hatemo - Zor Gelir

Rober Hatemo - Zor Gelir

Aşk diye bir şey var mıdır şüpheli Ben bilirim diyen ya yalancı ya deli Durup dururken sevip sevilirken Aşkı vuran ayrılığın sözleri belli Güle güle git yolun açık olsun Sana kırgın değilim canın sağolsun Hayatta başarılar... Demesi kolay gelir yapması zor Uykulardan uyanıp ağlarsın Bir şans daha verip geri dönmek uğruna Gururumdan ayrılmak daha zor Zor gelir Söz-Müzik: Burçin Birben
  2. Rober Hatemo - Üzgünüm Tanıyamadım

Rober Hatemo - Üzgünüm Tanıyamadım

Sen değilmiydin söyle Beni deli gibi seven Sen değilmiydin peki Yeminleri bozup giden Hiç üzülmedim geçer dedim Çok mutluydum ayrılırken Bunu konuşmaya bile luzüm yok Sen beni taşıyamadın Bu yeni sayfada senin adın yok Üzgünüm tanıyamadım
  3. Rober Hatemo - Ne Yazar

Rober Hatemo - Ne Yazar

Gitsemde bir dönsemde bir Yarından bir umut kalmayınca Ölsemde bir kalsamda bir Ardında umrunda yar olmazsa Ne yazar Yar bu gece seni görsem rüyamda Hayal olsa rüya olsa yeterdi bana Yar bu gece bizi görsem rüyamda Günüm sondur günüm son bul Varamamki sabaha ah yar Gülsende bir ağlasanda bir Geç kaldın artık yokum bak ben yanında Kahretsende bir etmesende bir Göçtüysem gittiysem artık oradan...
  4. Rober Hatemo - Beddua

Rober Hatemo - Beddua

rober hatemo beddua Dilerim tanrıdan gülmesin yüzün Gönlüne eş olsun dert ile hüzün Huzura ermesin benliğin özün Benden başkasını seversen eğer Özleyen arayan soran olmasın Acılar bitmesin çilen dolmasın Gönül yaraların deva bulmasın Benden başkasını seversen eğer Sevgiden şefkatten mahrum kalasın Eşinden dostundan hep ah alasın Cennetten kovulan tek kul olasın Benden başkasını seversen eğer
  5. Rober Hatemo

Rober Hatemo

rober hatemo melek

Sayfayı Paylaş