gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Rober Hatemo - Dedim Ama Dinlemedin

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

rober hatemo sarardı yapraklar sarardı yapraklar kırıldı dallar rober hatemo dedim ama dinlemedin facebook kırıldı dallar dinle Yavaş Yavaş Büyür ateşim Ayrılık Acısı Gittikçe Koyar
    Dedim ama Dinlemedin
    Yavaş Yavaş Büyür ateşim
    Ayrılık Acısı Gittikçe Koyar

Kalbini Yollarıma Sersen
    Sersen Artık Ne Çıkar
    İşte Böyle Ağlatır Gözlerim
    Senin Bildiğin Aşklar

Sarardı Yapraklar Kırıldı Dallar
    Nasıl Çiçek Açsın Artık Gönlümde
    Solan Umutlar

Solan Umutlar

Yavaş Yavaş Büyür ateşim
    Ayrılık Acısı Gittikçe Koyar

Kalbini Yollarıma Sersen
    Sersen Artık Ne Çıkar
    İşte Böyle Ağlatır Gözlerim
    Senin Bildiğin Aşklar

Solan Umutlar

Solan Umutlar...

Rober Hatemo - Dedim Ama Dinlemedin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rober Hatemo - Ne Yazar

Rober Hatemo - Ne Yazar

Gitsemde bir dönsemde bir Yarından bir umut kalmayınca Ölsemde bir kalsamda bir Ardında umrunda yar olmazsa Ne yazar Yar bu gece seni görsem rüyamda Hayal olsa rüya olsa yeterdi bana Yar bu gece bizi görsem rüyamda Günüm sondur günüm son bul Varamamki sabaha ah yar Gülsende bir ağlasanda bir Geç kaldın artık yokum bak ben yanında Kahretsende bir etmesende bir Göçtüysem gittiysem artık oradan...
  2. Rober Hatemo - Büyüdüm Uslandım

Rober Hatemo - Büyüdüm Uslandım

rober hatemo büyüdüm uslandım rober hatemo büyüdüm uslandım indir Hiç sebepsizdi ayrılığın Yalanmış sevgin Aşk yarası içimde saklı Öldüm öldüm dirildim Neydi ki zorun neydi derdin Neysem oyum ben değişmedim Günahım boynuna Sen oldun sebebim Yürekli yalansız aşklara Hasret gençliğim Büyüdüm uslandım yoruldum her aşkla Boyumun ölçüsünü aldım bu yaşta Anladım yalanmış aşkın gerçeği Kimseyi sen...
  3. Rober Hatemo - Beddua

Rober Hatemo - Beddua

rober hatemo beddua Dilerim tanrıdan gülmesin yüzün Gönlüne eş olsun dert ile hüzün Huzura ermesin benliğin özün Benden başkasını seversen eğer Özleyen arayan soran olmasın Acılar bitmesin çilen dolmasın Gönül yaraların deva bulmasın Benden başkasını seversen eğer Sevgiden şefkatten mahrum kalasın Eşinden dostundan hep ah alasın Cennetten kovulan tek kul olasın Benden başkasını seversen eğer
  4. Rober Hatemo - Ama Seni Sevdim

Rober Hatemo - Ama Seni Sevdim

Madem sustun madem son gün Gitmem lazım yana yana buradan Madem sustun bugün sormadın Çıkmam lazım yana yana yanaa Hiç ses çıkarma kapıyı kaparken Ne desem boş zaten kaybederken Böyle erken.. Ama seni sevdim... Gözümü kararttım Güle sarılırken dikeni unuttum Ama seni sevdim... Ve sana güvendim Sana tutunurken düşmeyi zaten göze aldım Madem sustun madem son gün Gitmem lazım yana yana...
  5. Rober Hatemo

Rober Hatemo

rober hatemo melek

Sayfayı Paylaş