gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Rober Hatemo - Dolu Dizgin

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sus konuşma konuştukça batıyorsun Dur anlatma daha baştan saçmalıyorsun Ben dolu dizgin yaklaştıkça sen kaçıyorsun

Hadi ama hani bana
    Kuytuya kaçma orda burda saklanma

Hadi ama hadi bana
    Gerçeği anlat yar masallar anlatma

Bir değil ki beş değil ki
    Belki bin kez binbir kez

Hem yüzünde hem gözünde
    Aşkı gördüm yüzbin kez

Gel be korkma seviverelim
    Baktık olmaz geri dönelim
    Gel bu yolda son aşkım
    Gel bu yolda ölüverelim

Rober Hatemo - Dolu Dizgin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rober Hatemo - Sen

Rober Hatemo - Sen

Sen gözbebeğim bana inansan aşkımı alsan, sen Ben peşindeyim bu bitmez takip bir ömür sürer Bitmez yalanların beni sevdiğin için Gözlerime bakmayışın aşık olduğun için Ben, bir çok şeyi söylemedim sana Daha erken vakti değil sözlerimin Sen, bazı anlar öyle baktın li, gözlerime Anlamamak mümkün değil Bitmez yalanların beni sevdiğin için Gözlerime bakmayışın, aşık olduğun için
  2. Rober Hatemo - Dua Et

Rober Hatemo - Dua Et

kalbini kıracak sözüm oldumu canını yakacak hatam oldumu kendimi sana sevdirmenin bulamadım yolunu başlamadan bitmişti bu aşk doğrumu sen dua et ki tanrım seni unutmasın unutupta benim gibi her gün ağlatmasın aşk diye acı diye bir şey tattırmasın çaresiz savunmasız öksüz bırakmasın
  3. Rober Hatemo - Başlarım Geçmişinde

Rober Hatemo - Başlarım Geçmişinde

Hiddetinden şiddetinden Nasiplendim herşeyinden Hain Gün görmedim güldürmedin Anlamadın ki halimden Zalim Hiddetinden şiddetinden Nasiplendim herşeyinden Hain Gün görmedim güldürmedin Başlarım ha geçmişinden Zalim Sendeki aşk aşk değil ya Bende keramet Bu gidişle senin sonun Karanlık elbet Sabrede sabrede Kalmadı sabrım Hain Gün görmedim güldürmedin Anlamadın ki halimden Zalim Sabrede...
  4. Rober Hatemo - Aşkım Adına

Rober Hatemo - Aşkım Adına

Selam olsun yüreğine aşkım Yüreğime hoşgeldin Seni buldum yaradana kurban Kalmadı hiç derdim Bu zamanda hani kara sevda Hadisene yok derdim Seni gördüm yaradana kurban Mecnuna hak verdim Başıdostum ateşine düştüm Dudağından gül suyu içtim Karasevda ötesine geçtim Kanat açtım yüreğine uçtum Senden önce bin kere suçtum Seni sevdim aşk ile coştum Dünya bir yana sen bir yana...
  5. Rober Hatemo

Rober Hatemo

rober hatemo melek

Sayfayı Paylaş