gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Rober Hatemo - İtirazım Var

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İtirazım var bu zalim kadere İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin sillesine hayatın cilvesine
    Dertlerin cümlesine itirazım var

Yarım kalan sevgiye şu emanet gülmeye
    Yaşamadan ölmeye itirazım var

Ben hep yenilmeye mahkum muyum
    Ben hep ezilmeye mecbur muyum
    İtirazım var bu yalan dolana
    Benim şu dertlere ne borcum var ki
    Tuttu yakamı bırakmıyor
    Benim mutlulukla ne zorum var ki

Bana cehennemi aratmıyor

İtirazım var değişmez yazıma
    İtirazım var bu dertli şansıma
    Sevginin sahtesine hayatın cilvesine
    Talihin böylesine itirazım var

Yalan dolu gözlere durulmamış sözlere
    Dost olmayan yüzlere itirazım var

Rober Hatemo - İtirazım Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rober Hatemo - Senden Çok Var

Rober Hatemo - Senden Çok Var

Haydeeee.... Seninle akraba gibi olduk uzaktan Elimi uzatsam tutar alırdım çoktan Seni sana benide bana vermiş veren Şaşırttım mı, Bunalttım mı? Çok afedersin üzgünüm!! Biiir çok sıkıldım İkii yerim çok dar OoOoO senden çok var Benimi buldun şimdi Çok işim var Biiir çok sıkıldım İkii yerim çok dar OoOoO senden çok var Benimi buldun şimdi Haydeee... Seni bir arkadaş bir dostum gibi sevdim...
  2. Rober Hatemo - Sen

Rober Hatemo - Sen

Sen gözbebeğim bana inansan aşkımı alsan, sen Ben peşindeyim bu bitmez takip bir ömür sürer Bitmez yalanların beni sevdiğin için Gözlerime bakmayışın aşık olduğun için Ben, bir çok şeyi söylemedim sana Daha erken vakti değil sözlerimin Sen, bazı anlar öyle baktın li, gözlerime Anlamamak mümkün değil Bitmez yalanların beni sevdiğin için Gözlerime bakmayışın, aşık olduğun için
  3. Rober Hatemo - Dua Et

Rober Hatemo - Dua Et

kalbini kıracak sözüm oldumu canını yakacak hatam oldumu kendimi sana sevdirmenin bulamadım yolunu başlamadan bitmişti bu aşk doğrumu sen dua et ki tanrım seni unutmasın unutupta benim gibi her gün ağlatmasın aşk diye acı diye bir şey tattırmasın çaresiz savunmasız öksüz bırakmasın
  4. Rober Hatemo - Başlarım Geçmişinde

Rober Hatemo - Başlarım Geçmişinde

Hiddetinden şiddetinden Nasiplendim herşeyinden Hain Gün görmedim güldürmedin Anlamadın ki halimden Zalim Hiddetinden şiddetinden Nasiplendim herşeyinden Hain Gün görmedim güldürmedin Başlarım ha geçmişinden Zalim Sendeki aşk aşk değil ya Bende keramet Bu gidişle senin sonun Karanlık elbet Sabrede sabrede Kalmadı sabrım Hain Gün görmedim güldürmedin Anlamadın ki halimden Zalim Sabrede...
  5. Rober Hatemo

Rober Hatemo

rober hatemo melek

Sayfayı Paylaş