gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Rober Hatemo - Para

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Boş laf aşk maşk, boşver bunlar tatava Paran yoksa gülmüyor hayat sana Karizma fiyaka hepsi sırada
    Varsa ağırlığınca para para

Yokluğunda bağır çağır feryat feryat
    Bolluğunda aman boşver yan gel yat
    Kır soğanı çal kaşığı geçmez hayat
    Parayla saadet olmaz diyenlere inat
    Para para para para

Doymuyor ki gözüm, küpüm dolsada.
    Kesmiyor nefesimi başka sevda
    Derdim tasam şu üç günlük dünyada
    Ne aşk ne meşk sadece para para

Rober Hatemo - Para konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rober Hatemo - Sen

Rober Hatemo - Sen

Sen gözbebeğim bana inansan aşkımı alsan, sen Ben peşindeyim bu bitmez takip bir ömür sürer Bitmez yalanların beni sevdiğin için Gözlerime bakmayışın aşık olduğun için Ben, bir çok şeyi söylemedim sana Daha erken vakti değil sözlerimin Sen, bazı anlar öyle baktın li, gözlerime Anlamamak mümkün değil Bitmez yalanların beni sevdiğin için Gözlerime bakmayışın, aşık olduğun için
  2. Rober Hatemo - Dua Et

Rober Hatemo - Dua Et

kalbini kıracak sözüm oldumu canını yakacak hatam oldumu kendimi sana sevdirmenin bulamadım yolunu başlamadan bitmişti bu aşk doğrumu sen dua et ki tanrım seni unutmasın unutupta benim gibi her gün ağlatmasın aşk diye acı diye bir şey tattırmasın çaresiz savunmasız öksüz bırakmasın
  3. Rober Hatemo - Başlarım Geçmişinde

Rober Hatemo - Başlarım Geçmişinde

Hiddetinden şiddetinden Nasiplendim herşeyinden Hain Gün görmedim güldürmedin Anlamadın ki halimden Zalim Hiddetinden şiddetinden Nasiplendim herşeyinden Hain Gün görmedim güldürmedin Başlarım ha geçmişinden Zalim Sendeki aşk aşk değil ya Bende keramet Bu gidişle senin sonun Karanlık elbet Sabrede sabrede Kalmadı sabrım Hain Gün görmedim güldürmedin Anlamadın ki halimden Zalim Sabrede...
  4. Rober Hatemo - Bahanesi Yok

Rober Hatemo - Bahanesi Yok

rober hatemo bahanesi yok Kıskandım seni burdan çıktı bütün mesele Şimdi kırık iki kalp elimizde kalan Kaybetmiştim kendimi bende özür dilerim Kırmayı istemedim seni hiç bir zaman Kader bizi birleştirdi bunun bi bahanesi yok Barınmamalı bu defa içimizde yalan dolan Zaten dünya artist olmuş dertleri çok Yangına körükle gitmenin hiç alemi yok Aklından geçen her neyse söyle nolursun Madem...
  5. Rober Hatemo

Rober Hatemo

rober hatemo melek

Sayfayı Paylaş