gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Rober Hatemo - Sen Farklısın

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ilk degil son olmasin Ask gülün hiç solmasin Ayri olsak ne çikar,
    Sen farklisin!

Sanma çeker seni
    Benden baska biri
    Burnundan getirir alem
    Bir damla sevgiyi

Çektin nazini bitti
    Ask sifiri tüketti
    Sen ayri ya ben apayri
    Dostça bitsin bari

Denedim her yönü
    Dönmüyor arzular
    Beklentiler bozdu büyümüzü
    Bitmeyen sorular...

Ilk degil son olmasin
    Ask gülün hiç solmasin
    Ayri olsak ne çikar,
    Sen farklisin!...

Rober Hatemo - Sen Farklısın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rober Hatemo - Dua Et

Rober Hatemo - Dua Et

kalbini kıracak sözüm oldumu canını yakacak hatam oldumu kendimi sana sevdirmenin bulamadım yolunu başlamadan bitmişti bu aşk doğrumu sen dua et ki tanrım seni unutmasın unutupta benim gibi her gün ağlatmasın aşk diye acı diye bir şey tattırmasın çaresiz savunmasız öksüz bırakmasın
  2. Rober Hatemo - Başlarım Geçmişinde

Rober Hatemo - Başlarım Geçmişinde

Hiddetinden şiddetinden Nasiplendim herşeyinden Hain Gün görmedim güldürmedin Anlamadın ki halimden Zalim Hiddetinden şiddetinden Nasiplendim herşeyinden Hain Gün görmedim güldürmedin Başlarım ha geçmişinden Zalim Sendeki aşk aşk değil ya Bende keramet Bu gidişle senin sonun Karanlık elbet Sabrede sabrede Kalmadı sabrım Hain Gün görmedim güldürmedin Anlamadın ki halimden Zalim Sabrede...
  3. Rober Hatemo - Aşksız Prens

Rober Hatemo - Aşksız Prens

Bitti aşkının son şansı Beni üzmeye hakkın yok Sana koşa koşa gelmedim Senden başka sevgilim yok Aşığım dedin ağladın Telefonlarda yalvardın Ne zaman çıksam kapıdaydın Benim ol diye paramı saydın Nasılda beni inandırdın Bir çocuk gibi Seni tanımadan bağlandım Pişmanım şimdi Aşkımıza bir ömür yetmez Bu söz senindi unuttun Nede çabuk ele karıştın Mutlu ol şimdi Ben aşksız prensim Sen arsız bir...
  4. Rober Hatemo - Ağlama Bebeğim

Rober Hatemo - Ağlama Bebeğim

kurudu göz yaşım kimse görmüyor bu çocuğu sanki dünya anlamıyor dilekler bağlasa mumlar yanmıyor konuş kader birşey söyle konuş şansım birşey söyle ağlama bebeğim değmez öğrenecek şey bitmez bugün sana yarın bana ağlama bebeğim değmez ağlama bebeğim değmez öğrenecek şey bitmez bugün sana yarın bana ağlama bebeğim değmez sesini susturdu saat durmuyor içimde bir yer hep onu istiyor bu kalbi...
  5. Rober Hatemo

Rober Hatemo

rober hatemo melek

Sayfayı Paylaş