gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Rober Hatemo - Vay Aney

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir gün varsın
    Bir gün yoksun
    Bir gün biraz iki gözüm
    Bir gün çoksun
    Bir gün yangın ah
    Bir gün karsın
    Olmaz olsun senin adın
    Adın Batsın

Çektiklerim ikimiz için
    Senden geçtim ah Allah bilsin

Vay aney aney nasıl etsem
    Başım alıp nere gitsem
    Göçüp giden bu sevdayı
    Yüreğime nasıl gömsem

Dünya duysun artık yoksun
    Ben sevdanı yaşamadım varsın olsun
    Yazlar bitsin ah kışlar gelsin
    Gül dalında gülemesin varsın solsun

Söz: Seda Akay
    Müzik: Burçin Birben

Rober Hatemo - Vay Aney konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rober Hatemo - İtirazım Var

Rober Hatemo - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadere İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin sillesine hayatın cilvesine Dertlerin cümlesine itirazım var Yarım kalan sevgiye şu emanet gülmeye Yaşamadan ölmeye itirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum Ben hep ezilmeye mecbur muyum İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  2. Rober Hatemo - Gurur

Rober Hatemo - Gurur

rober hatemo gurur akor gurur akor Git ama biraz umut kalsın Bir yemin gibi benim aşkım Al ve git bu gül senin Bir ömür kurut hadi Al canım ayır dikenlerden Sensiz yürek öksüz kalır Çok geç değil son kez düşün canım Senden her iz anı ama gözden uzak aşkı gonlum tanır Sonra ben ne yaptım deme Hasret vurdu dondum deme Aklım sede bilsen bile aşka galip hep bu gurur
  3. Rober Hatemo - Balım

Rober Hatemo - Balım

Tutunacak ne bir dalım var Güvenecek ne bir dostum Eşi benzeri yok hiç tarifi Yalnızlığın bu hali Melek olup kanadım açsam Dertten uzak bir alem bulsam Özü sözü bir yarede çatsam Bir daha da hiç ayrılmasam Bir dedin iki etmedim Çok tatlıydın da BALIM derdim Evdeyim döndüm sevgilim Ben geldim sen nerdesin.
  4. Rober Hatemo - Bahanesi Yok

Rober Hatemo - Bahanesi Yok

rober hatemo bahanesi yok Kıskandım seni burdan çıktı bütün mesele Şimdi kırık iki kalp elimizde kalan Kaybetmiştim kendimi bende özür dilerim Kırmayı istemedim seni hiç bir zaman Kader bizi birleştirdi bunun bi bahanesi yok Barınmamalı bu defa içimizde yalan dolan Zaten dünya artist olmuş dertleri çok Yangına körükle gitmenin hiç alemi yok Aklından geçen her neyse söyle nolursun Madem...
  5. Rober Hatemo

Rober Hatemo

rober hatemo melek

Sayfayı Paylaş