gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Robin Hood (TNT)

Konu, 'Yabancı Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

robin hood tnt tnt robin hood Locksley’in Robin’i, kutsal Holy Land Savaşı’nda ülkesini ve kralını savunduktan sonra geri gelmiştir. Ama yozlaşmış ve değişmiş bir Nottingham’la karşılaşmıştır. Nottingham’da zalim Sheriff iş başındadır; acımasız vergilerle fakir halkı sömürmektedir. Yürekli Robin ile sadık ve hizmetkârı Much bu talihsiz insanlara yardım etmeye kendilerini adamışlardır. Bir grup yetenekli kanun kaçağından da yardım almışlardır. Acaba Locksley’in açlık ve yoksulluk içindeki halkını kurtarmak için adaletsizliğin karşısında dim dik ayakta durabilecekler mi? Cevabı öğrenmek için izleyin.
    Cumartesi 18.45'de TNT'de

Robin Hood (TNT) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rdx değil, tnt

Rdx değil, tnt

İstanbul Güngören'de 17 Hayatını Kaybetmesine, 154 Kişinin Yaralanmasına Neden Olan 2 Patlayıcıda Tnt Kalıpları Kullanıldığı Belirlendi. İstanbul Güngören'de 17 hayatını kaybetmesine, 154 kişinin yaralanmasına neden olan 2 patlayıcıda TNT kalıpları kullanıldığı belirlendi. İstanbul Güngören'de 17 hayatını kaybetmesine, 154 kişinin yaralanmasına neden olan 2 patlayıcıda TNT kalıpları...
  2. Güngörendeki İki Bomba da TNT kullanıldığı kesinleşti

Güngörendeki İki Bomba da TNT kullanıldığı kesinleşti

Hain saldırı sonrasında son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. İstanbul Güngören'de 17 hayatını kaybetmesine, 154 kişinin yaralanmasına neden olan 2 patlayıcıda TNT kalıpları kullanıldığı belirlendi. Konuyla ilgili bilgi veren emniyet yetkilileri, çöp kutularına konulan patlayıcıların RDX (plastik patlayıcı) olmadığını, düzeneğin TNT kalıpları(Dinamit Lokumu) kullanıldığını ifade...
  3. robin cook-toksin

robin cook-toksin

baslarda basit gibi gelebilir konusu ama yinede çok güzel ve sürükleyici bir kitap tavsiyelerimle:) KİTAP ADI: TOKSİN YAZARI: ROBİN COOK SAYFA: 390 YAYINEVİ: ALTINKİTAPLAR ÇEVİREN: FATOŞ DİLBER Ünlü kalp cerrahı Dr. Kim Reggis'n kızı bir fast-food restoranında yediği etten zehirlenir. Küçük kızın hastahaneye yatmasına neden olan bakteri, E-Koli diye bilinen öldürücü bir türdür. Dr....
  4. TNT Neden Kapanıyor biliyor musunuz

TNT Neden Kapanıyor biliyor musunuz

Arkadaşlar duyduğum kadarıyla TNT kapanıyormuş ama nedeni ne bilmiyorum merak ettim iyi güzel de bir kanaldı ara ara izlerdim ama kapanması enteresan geldi:S
  5. Robin Williams Resimleri 2014

Robin Williams Resimleri 2014

robin williams resimleri, robin williams fotoğrafları, robin williams 2014 Dünyaca ünlü sempatik sanatçı Robin Willams ne yazık ki artık aramız da bulunmuyor. Şöpheli bir ölümle aramızdan ayrılan ve evinde ölü bulunan ünlü oyuncu Robin Williams sevenlerini ve hayranlarını geride gözü yaşlı bırakarak aramızdan ayrıldı. Tüm sevenleri için kendisinin resimlerini Melekler Mekanı olarak sizler...

Sayfayı Paylaş