gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

robin Williams'ın bir öğretmeni canlandırdığı oscar ödüllü filmin adı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

robin Williams'ın bir öğretmeni canlandırdığı oscar ödüllü filmin adı nedir filmin adını bilenler varsa yazsın lütfen.

robin Williams'ın bir öğretmeni canlandırdığı oscar ödüllü filmin adı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi Bir Öğretmen Ne Olmalı Ne Olmamalı?

İyi Bir Öğretmen Ne Olmalı Ne Olmamalı?

İyi bir öğretmen olabilmek için mesleki ve insani bir takım özelliklere sahip olmak, bu özelliklerimizi her geçen gün artırmak ve çok iyi bir şekilde mesleğimizi temsil etmek gerekir. Çünkü bizim tüm mal varlığımızın öğrencilerimizdir."Bütün mal varlığınız akşam eve gider, sabah gelir. Umutları, üzüntüleri vardır. Onları beyin kıvrımlarındaki bilgiler tüm zenginliğinizdir" . Şimdi,...
  2. Hayatınız bir film olsa adını ne koyardınız?

Hayatınız bir film olsa adını ne koyardınız?

Evet meleklerim hayatınız bir film olsa adı ne olurdu=? :dil:
  3. Birinci sınıftan beşinci sınıfa kadar okutan öğretmenin yeni adı nedir

Birinci sınıftan beşinci sınıfa kadar okutan öğretmenin yeni adı nedir

Birinci sınıftan beşinci sınıfa kadar okutan öğretmenin yeni adı nedir ? Hadi cevap bekliyorum.
  4. Bir filmin adını arıyorum

Bir filmin adını arıyorum

Arkadaşlar merhaba . izlediğim bir filmin ismini arıyorum . konusundan size bahsetmek istiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi ? yol kenarında tek bir ev düşünün . güneşten korunmak amacıyla evdeki camları kırıp yerine duvar ören tüm delikleri kapatan bir baba bir anne iki kız ve ufak bir çocuktan oluşan bir aile. sanırım güneşe karşı rahatsızlıkları olduğundan böyle bir önlem alıyorlar ....
  5. oscar ödülllerinin adı değişecekmi?

oscar ödülllerinin adı değişecekmi?

Bir arkadaşım böyle bir bilgi verdi, güya Oscarın adı değişecekmiş, doğru mu bu ? 40 yıllık Oscarın adı ne olacak ?

Sayfayı Paylaş