gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Rock’çı Janset

Konu, 'Magazin' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

janset sevgilisi tarkan gözübüyük janset tarkan gözübüyük ve jansetin sevgilisi "Kadınların Meclis’te Temsili" mücadelesini sürdüren kadın kuruluşlarına şarkılarıyla destek olmak amacıyla oluşturulan Pukku Mikku projesinin ilk şarkısı "Kırmızı Başlık"ı, komedi dizilerinin beğenilen ismi Janset seslendirdi.
    Sümer dilinde, ’davul ve tokmak’ anlamına gelen Pukku Mikku projesinin ilk meyvesi olan şarkıyı seslendirmekten büyük memnunluk duyduğunu söyleyen Janset, projenin mimarlarından olan sevgilisi Tarkan Gözübüyük’le de bir rock albümü için stüdyoya girdi. Geceli gündüzlü albüm için çalıştığını söyleyen oyuncu, "Tarkan’la farklı bir sound arayışı içindeyiz. Umarım beğenilir" dedi.

Rock’çı Janset konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. janset bahtsız olduğunu söyledi

janset bahtsız olduğunu söyledi

'BEN BİRAZ BAHTSIZIM' OYUNCU JANSET, BAZI PROJELERİN İSTEDİĞİ GİBİ GİTMEDİĞİNİ BELİRTEREK, 'BEN BİRAZ BAHTSIZIM' DEDİ. Oyuncu Janset, bazı sinema projelerinde yaşadığı hayal kırıklığından bahsetti. Yeni projelerinden bahsederken 'Çok güzel şeyler oluyor' diyen Jansek, 'Ben biraz çok bahtsız mı deyim, bazı konularda bahtsızım. Bir kaç proje girişimimiz oldu, onlar da çok başarılı olamadık....
  2. Janset Savundu

Janset Savundu

ünlü oyuncularımızdan Janset'i özellikler Ayrılsakta Beraberiz ve Yarım Elma dizisinden tanırız......... 'SETE GİDERKEN ÖLMEK İSTEMİYORUM!' JANSET, EKRANLARI ÇOK ÖZLEMESİNE RAĞMEN MESLEK BİRLİĞİ BİROY TARAFINDAN HAZIRLANAN SÖZLEŞME KABUL EDİLMEDİĞİ SÜRECE DİZİLERDE OYNAMAYACAK. Kanalturk'te Ebru Akel'in programına konuk olan Janset, bir süre önce kurulan ve oyuncuların telif haklarıyla...
  3. Selami Şahin  rock’çı oldu.

Selami Şahin rock’çı oldu.

selami şahin, 46 dergisi, rock, rockçı oldu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Grand tuvalet giysiler içersinde görmeye alıştığımız, duygu yüklü şarkıların eser sahibi Selami Şahin'i rock'çı olarak göreceğiz şimdi Melek'lerim:) Selami Şahin, 46 dergisinin yeni sayısı için rock’çı oldu. “Kurtlar Vadisi”nin Memati’si Gürkan Uygun da çiçek sıkan silahıyla Mehmet Turgut’un...

Sayfayı Paylaş