gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

ROCKÇI spor ayakkabıları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

rockçı ayakkabıları rockçı ayakkabısı Rock denildi mi aklıma ilk gelen şebnem ferah:DNeden bilmiyorum ama öylee.Ha bide kankam ROCCO var birde o gelir aklıma.Kendisi fanatik bir rockçıdır.İşte rock tutkunlarına özel spor ayakkabıları...
    Zincirler yakıyorrr:D

Bunları çok beğendim ben yaa.Ben rapçiyim ama rock tarzınıda sevdim:D

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bayağı aksesuarlı gibi güzeller ben tercih edermiyim (belki)

ROCKÇI spor ayakkabıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayan spor ayakkabılar

bayan spor ayakkabılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. spor ayakkabılar

spor ayakkabılar

kırmızı spor ayakkabı spor ayakkabı gıymeyı seven melekelrımıze sunuyorum !!!*
  3. meleklere spor ayakkabılar

meleklere spor ayakkabılar

Merhaba ayakkabılar baktım çok güzeller,hemen gidip bunu diğer melişlerle paylaşayım dedim.İçlerinden güzel melişlere yakışacak olanları kaptım getirdim. nasıllar ???
  4. Dolgu Topuk Spor Ayakkabılar

Dolgu Topuk Spor Ayakkabılar

dolgu topuk spor ayakkabı spor dolgu topuklu ayakkabı dolgu topuklu spor ayakkabılar Ben cok begeniyorum bu ayakkabilari.Dolgu topukta rahat ediyorum.Uzun mesafeli yollari yürümeye engel olmuyor.Renkleri , desenleride cok hos.Kot pantolon altinda da hem spor hemde cok şık duruyor...:)
  5. spor ayakkabılarımı nasıl temizleyeceğim

spor ayakkabılarımı nasıl temizleyeceğim

Spor ayakkabılarım beyaz ve hemen kirleniyorlar, makinaya atıyordum bir ara ama o da ömrünü götürüyor. Spor ayakkabılarımı nasıl temizleyebilirim bilen var mı ?

Sayfayı Paylaş