Rojda Demirer ve Sevgilisi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

rojda demirer sevgilisi rojda demirer sevgilisi kim erhan ünal ve demirerin kim rojda demirer, sevgilisi, birlikte görüntüleri, aşkları, beraberlikleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Dizilerin sevilen oyuncularından Rojda Demirer bir partiye sevgilisi ile katıldı!
    Rojda Demirer, geçtiğimiz yıl verdiği bir röportajda platonik aşk beslediği spor hocası Erhan Ünal’dan evlenme teklifi aldığını açıklamıştı.

Güzel oyuncu, hafta sonu Ataşehir’deki Ağaoğlu MyClub World’de düzenlenen partiye Ünal’la birlikte katıldı.

[TABLE="align: left"]
    [TR]
    [TD="width: 1%"][/TD]
    [TD][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

Rojda Demirer ve Sevgilisi! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ata Demirer - Cüceler

Ata Demirer - Cüceler Ormanda mantar çorbası yapar Beni gıdaya boğar Cüceler O kahpe cadıdan beni kurtarır Prensle aramı yapar cüceler Cüceler Cüceler Yedi cüceler... Sihirli aynanın Benim yıldızı Çatlasın babamın godoş karısı Cüceler Cüceler Yedi cüceler... Yetmez... Cüceler Cüceler Yedi cüceler... Yedi cüceler... Hoşçakalın cücelerim Yine gelecem ormana...
  2. komik Ata Demirer Nickleri Ata Demirer Sözleri komik Nickler

Ata Demirer Nickleri Ata Demirer Sözleri komik Nickler*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum “SENİ SEVİYORUM” *Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir! *1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına...
  3. Rojda Demirer'le söyleşi

rojda demirer kürt rojda demirer kürt mü demirerin hayatı biyografi kimdir Show tv de yayınlanan Melekler Korusun dizinde rol alan oyuncu ile yapılan röportajda güzel oyuncu neler itiraf etti ayrıntılar haberimizde...... EVLENME ZAMANIM GELDİ BİLİYORUM! ADI KÜRTÇE'DE 'GÜNEŞİN DOĞUŞU' ANLAMINA GELEN ROJDA DEMİRER, SON DÖNEMİN GÖZDE OYUNCULARI ARASINDA YER ALIYOR. Babasını yedi yaşındayken...
  4. Ata Demirer ve Sevgilisi Eylülde Evleniyor

ata demirer, evleniyor mu, kimin le evleniyor, özge borak kimdir, nerede evleniyorlar, haberlerini buradan bulabilirsiniz Melekler Ata Demirer haberini sizlerle paylaşıyorum. Ata demirer ve sevgilisi özge borak önümüzdeki günlerde evleniceklermiş bunun için bozcaada'da 5o kişilik arkadaş grubunun katılacağı bir kır düğünü yapabileceklerini ve mekan aradıkları öğrenildi. Özgenin...
  5. Rojda Demirer ve aşkı

rojda demirer erhan ünal rojda demirerin sevgilisi kim rojda demirer, sevgilisi, aşkı, erhan ünal, evlilik teklifi, birlikteler, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Güzel ve başarılı oyuncu Rojda Demirer, geçtiğimiz sene, bir röportajında, şok eden bir açıklama yapmıştı. Şok etkisi yaratan o açıklamasında adı geçen kişi ile birlikte bir davete katılan, Rojda'nın o şok açıklaması ve aşkı,...
  6. Ata Demirer'in dövmesi

ata demirer yeni filmi berlin kaplanı dövmesi haberleri resimleri burada arkadaşlar. Ünlü Komedyen Ata Demirer, rol arkadaşı Özge Borak'la, beğeni toplayan "Eyvah Eyvah" film çekimleri esnasında bir aşka yelken açmıştı. İki ünlü aşklarını dolu dizgin yaşarken, iş hayatınada ara vermiyor yeni film için çalışıyorlar Melek'lerim. "Berlin Kaplanı" adlı filmin çekimleri için...
  7. Beyazın Sevgilisi Kim ( Beyazıt Öztürk'ün Sevgilisi )

Bu Beyazıt Öztürk yanı diğer adı ile Beyazın sevgilisini kimdir merak ediyordum adı Zeynepmiş haberi buldum birazden vereceğim sizlere. De bu adam hep bekar kaldı bekar gidecek diye düşünüyorum ya ben. Bunların ilişkilerini bir türlü anlamıyorum. Umarız Beyaz için bu son olur ve Bodrum'da tanıştığı Zeynep ile hayatını birleştirir :) 2,5 aylık bir sürecte birliktelermiş meleklerim bilginiz...
  8. Ata Demirer Biyografisi

Ata Demirer Hayatı Ata Demirer Biyografisi Merhaba Sevgili Melek'ler... BU yazımızda dün Özge Borak ile dünya evine giren ünlü şovmen ve komedyen Ata Demirer'in hayatı ile ilgili biyografi bilşgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Ata Demirer 6 Temmuz 1972, Bursa doğumludur,oyuncu ve komedyen Ata Demirer Daha küçük yaşlarda müziğe olan yeteneğini keşfetti. Ata Demirer Ortaokul ve liseyi Bursa...
  9. Tuncayın sevgilisi gül fakı kimdir resimleri varmı kim bu sevgilisi

Tuncay Şanlı'nın 3 aydır birlikte olduğu sevgilisi varmış adı Gül Fakı, bununla ilgili bir bilginiz yada Gül Fakı'nın resmi vs var mı gerçekten Adriana Lima'ya mı benziyor mrk ettim şimdi.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. Rojda demirer sevgilisi kim