gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Rol Bar & Restoran

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

0212 251 31 55 Yer : Taksim

Adres : Sıraselviler cad. Soğancı sok. No: 7 Cihangir Taksim (Eski Bilsak Binası)

Ücret : TLTL

Kredi Kartı : Amex

Park : VAR

ROL Bar-Restoran
    Kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel fasıl heyeti ve sahne programı, zengin mezeleri, özel meyhane mutfağıyla eğlence dünyasının yeni ve şık adresi olarak açılışını gerçekleştiren "ROL"; Cihangirin gözde mekanları arasında yer alıyor.
    Otantik ve modern çizgilerin uyumlu bir sentez oluşturduğu sıcak ambiyansı, güler yüzlü, hızlı ve temiz servislerinin yanı sıra konuksever ev sahipliğiyle müşteri memnuniyetini esas alan "ROL", özel meze çeşitleriyle zenginleştirdiği lezzetli meyhane mutfağıyla da farklı ve başarılı.
    Ankara Devlet Tiyatrosunun genç oyuncularından Gökhan Atalayın üç arkadaşıyla ortak işlettiği "ROL" , İTÜ Devlet Konservatuarı mezunu Türk Sanat Müziği solisti Atakanın Cuma - cumartesi geceleri gerçekleştirdiği muhteşem sahne performansı ve seçkin musiki repertuarıyla da konuklarına keyifli ve unutulmaz bir müzik şöleni sunuyor. Show TVde ekrana gelen "Yaralı Yürek" adlı dizide Vildan Ataseverle başrolü paylaşan Gökhan Atalay, "ROL" ün özel geceler için, şirket organizasyonları ve keyifli eğlenceler için de gönül rahatlığıyla tercih edilecek, huzurlu, güvenli ve rahat bir mekan olduğunu söylüyor.
    Musikinin, gönül hoşluğunun, meyhane lezzetinin, dostluğun, sıcak sohbetlerin ve kalender eğlencenin buluşma noktası "ROL" de sizleri de ağırlamaktan ve baş tacı etmekten onur duyar felekten çaldığımız gecelerimize katılımınızı arzu ederiz

Rol Bar & Restoran konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rol

Rol

Rüyasında rol yapan kimse yalanlarıyla bir yakınını üzer.Bir tiyatroda bir rol yaptiginizi görmek, size teklif edilen bir isi kabul edip etmemekte tereddüdünüz olduguna isarettir. Rüyada kendinizi bir tiyatro sanatçisi olarak bir sahnede rol yapiyor germeniz, üzerinize aldiginiz bir isi yapamadiginiz veya yapimini geciktirdiginizden dolayi yalan söylemek mecburiyetinde kalacaginiza, bu yalan...
  2. Restoran

Restoran

Gıdanıza dikkat etmenizde fayda var.
  3. Bar

Bar

Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Rüyada bir bara gitmek para kazanmak için yasal yollara başvurmayacağınız ve daha sonra...
  4. İstanbul  Cezayir Restoran Cafe & Bar

İstanbul Cezayir Restoran Cafe & Bar

0212 245 9980 (pbx) Fax: 0212 245 9981 Yer: Beyoğlu Adres: Hayriye Cad. No:16 Galatasaray Beyoğlu Ücret: TLTL Kredi Kartı: Visa-Master...
  5. Aşk restorantı

Aşk restorantı

aşk restorantı O kadar çok beğendim ki hemen paylaşmak istedim.Bence bu yazının adı aşk restorantı okuyunca hak vereceksiniz=) 'merhaba hoşgeldiniz' - merhaba 'siparişi şimdi mi verirsiniz yoksa daha sonra mı ?' - biz biraz bakalım daha sonra siparişleri veririz 'peki efendim nasıl arzu ederseniz' - teşekkürler... evet hayatım ne yesek bugün canın ne çekiyor hasret mi ? daha geçenlerde...

Sayfayı Paylaş