gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Rol Değil Gerçek

Konu, 'Magazin' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Gerçekten ağladılar,Adını Feriha Koydum'da veda,haberin tamamı burada Adını Feriha Koydum dizisi beğeni ile izlenen yapımlardan sadece birisi,oyuncu kadrosu ve konusu ile oldukça başarılı olan dizinin üstünde kara bulutlar geziyor gibi görünüyor. Vahide Gördüm bildiğimiz gibi diziden ayrılmıştı tedavisi için ve bu hafta bu ayrılış dizide gösterilecek.Bu hafta internette tıklanma rekoru kıran dizinin finalinde kızını oynayan Hazal Kaya'yı ağlarken görüyoruz aslında o sahnede Hazal Kaya gerçekten gözyaşlarına hakim olamamış ve izlerkende göreceğimiz gibi dizideki annesi için gözyaşları dökmüş. Şimdi sizler için haberin tamamını ekliyorum .

“Adını Feriha Koydum” dizisinin başrol oyuncusu Vahide Gördüm’e 20 Eylül’de göğüs kanseri teşhisi konmuştu. Hastalığın üçüncü evresinde olduğunu öğrenen ve vakit kaybetmeden tedaviye başlayan Gördüm, diziye veda etti. Gördüm’ün son kez izleyici karşısına çıkacağı bölümün fragmanı yayınlandı. Altı ay sonra yeniden dizi kadrosuna dahil olacağını söyleyen Gördüm, senaryo gereği eski sevgilisinin ölüm haberini alacak ve İstanbul'dan uzaklaşmak için köyüne gidecek. Gördüm’ün bu sahneleri çekilirken tüm ekibin gözyaşlarına boğulduğu ortaya çıktı. Vahide Gördüm’ün kızı Feriha’yı canlandıran Hazal Kaya'nın dizide annesiyle vedalaşma sahnesinde gerçekten ağladığı öğrenildi. Park sahnesinde Gördüm’ün ‘Topraklarıma dönüyorum’ sözleri çekimlerde hazır bulunan yapımcı Fatih Aksoy'uda dakikalarca ağlattı. Çekimler bittikten sonra ise tüm ekip Gördüm’e kocaman bir oyuncak ayı hediye etti.

Vahide hanıma çok geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum sağlığına kavuşur ve ekranlara biran önce döner umarım :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Kasım 2011
Rol Değil Gerçek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rol

Rol

Rüyasında rol yapan kimse yalanlarıyla bir yakınını üzer.Bir tiyatroda bir rol yaptiginizi görmek, size teklif edilen bir isi kabul edip etmemekte tereddüdünüz olduguna isarettir. Rüyada kendinizi bir tiyatro sanatçisi olarak bir sahnede rol yapiyor germeniz, üzerinize aldiginiz bir isi yapamadiginiz veya yapimini geciktirdiginizden dolayi yalan söylemek mecburiyetinde kalacaginiza, bu yalan...
  2. Bu bebekler gerçek değil:)

Bu bebekler gerçek değil:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bu Şehir Gerçek Değil !!!!!

Bu Şehir Gerçek Değil !!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Gerçek Adı Nihat Değilmiş

Gerçek Adı Nihat Değilmiş

survivor, yarışmacı, nihat doğan, kimdir, gerçek adı nedir, hakkında, bilgiyi buradan bulabilirsiniz Surviverde dikkatleri üstüne çeken Nihatın gerçek ismi değilmiş . Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasıyla adından sıkça söz ettiren Doğan'ın ünlü olmadan hemen önce ismini Nihat Doğan olarak değiştirdiği anlaşıldı. Bne sahsen duymamıştım hiç meleklerim yada dikkat mi etmedim acaba....

Sayfayı Paylaş