gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Rol

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyasında rol yapan kimse yalanlarıyla bir yakınını üzer.Bir tiyatroda bir rol yaptiginizi görmek, size teklif edilen bir isi kabul edip etmemekte tereddüdünüz olduguna isarettir. Rüyada kendinizi bir tiyatro sanatçisi olarak bir sahnede rol yapiyor germeniz, üzerinize aldiginiz bir isi yapamadiginiz veya yapimini geciktirdiginizden dolayi yalan söylemek mecburiyetinde kalacaginiza, bu yalan karsisinda kendinizi savunabileceginiz zekaniza da fazla güven duydugunuza isarettir.

Rol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rol degisimi...

Rol degisimi...

``Ilık bir ilkbahar sabahı,yatağımı toplamadan ve hiçbirşey yemeden dışarı çıktım.Biraz orman da yürümek istemiştim.Sakince yürüyor,temiz havayı içime çekiyor ve huzur dolu bu anın tadını çıkarıyordum.Ancak içimde bir ses beni rahat bırakmıyor,minik artçı sarsıntılarla içimde,kalbimi kabartıyordu..Birşey olacak ve sanki bu an tersyüz olacaktı... Gökyüzü yavaş yavaş gri bulutlarla dolmaya...
  2. Sosyal Rol ve İşbölümü

Sosyal Rol ve İşbölümü

Mehmet Cüneyt BİRKÖK Rol ve iş bölümü terimleri, sosyolojinin olduğu kadar, sosyal psikoloji, antropoloji, çalışma sosyolojisi gibi pek çok yakın branşın veya sosyolojinin alt disiplinlerinin de asli kavramları arasındadır. Bir bakıma toplumsal hayatı açıklayan en önemli fenomenleri, sosyal ilişkileri ve sosyal yapıyı işaret etmektedirler. Durkheim, Weber, Merton gibi sosyal teoriye değerli...
  3. Dr. Fikret fahişe rolünde

Dr. Fikret fahişe rolünde

faişe oyunları doktorlar dizisi fikret faişe oyunu fahişe oyunları yeşim ceren bozoğlu ayak Doktorlar dizisini sert dokturu fikret neden zayıflıyor.......... 25 KİLO VERDİ FAHİŞEYİ OYNADI! AZMEDİP 2.5 YILDA 25 KİLO VEREN BOZOĞLU’NUN, BİR FAHİŞEYİ CANLANDIRDIĞI “OYUN” FİLMİ CANNES FİLM FESTİVALİ YOLCUSU... Doktorlar dizisinde Gestapo lakaplı Dr. Fikret’i oynayan Yeşim Ceren Bozoğlu üç sene...
  4. Kadınların farklı rolleri

Kadınların farklı rolleri

Bütün kadınların farklı huyu olabildiği gibi her kadınında farklı yönleri bulunmaktadır...Kadınlar 6 değişik yüzü, 6 değişik karakteri, 6 değişik görevi olduğunu biliyor muydunuz? İşte sizleri şaşırtacak gerçekler. Sevgili. aş, anne, evlat, olgun kadın, genç kız... Biz kadınlar gündelik hayat içinde adeta kılıktan kılığa girer, hatta ara sıra bu kadar fazla kimlikle başa çıkamayacağınız...
  5. Rol Değil Gerçek

Rol Değil Gerçek

Gerçekten ağladılar,Adını Feriha Koydum'da veda,haberin tamamı burada Adını Feriha Koydum dizisi beğeni ile izlenen yapımlardan sadece birisi,oyuncu kadrosu ve konusu ile oldukça başarılı olan dizinin üstünde kara bulutlar geziyor gibi görünüyor. Vahide Gördüm bildiğimiz gibi diziden ayrılmıştı tedavisi için ve bu hafta bu ayrılış dizide gösterilecek.Bu hafta internette tıklanma rekoru kıran...

Sayfayı Paylaş