gebe
  1. CRAZY_GİRLS

CRAZY_GİRLS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Rolü güzel olduğum için kapmadım

Konu, 'Magazin' kısmında CRAZY_GİRLS tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Nursel Ergin, o rolü sırf güzel olduğu için almadığını söyledi.

“Var mısın Yok musun?” ile tüm Türkiye'nin tanıdığı bir yüz haline gelen, çok geçmeden de TRT için çekilen "Cam Kırıkları" dizisiyle oyunculuğa adım atan Nursel Ergin, o rolü sırf güzel olduğu için almadığını söyledi. Dizide de gerçek hayatında olduğu gibi yuvada büyüyen bir kadını canlandıran Nursel Ergin, Hafta Sonu dergisine verdiği röportajda şunları söyledi: “Ben ufacık tefecik biriyim, çok alımlı ya da seksi olduğum söylenemez. Yanımdan geçen erkeğin ‘uff’ diyeceği bir kız değilim. Kendimi seviyorum, ama ‘Güzel olduğum için bana bu rol verilmiştir’ diyemem.”

Hürriyet

Rolü güzel olduğum için kapmadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk İçin Ailede Babanın Rolü

Çocuk İçin Ailede Babanın Rolü

Evin gizli kahramanı; Baba Aile, toplumun en küçük birimidir ve anne-baba-çocuklardan oluşur. Bu tanımdaki baba ise ailenin temel direği; esas olarak evi geçindiren, ailesini kötülüklerden ve zorluklardan koruyan çok önemli bir "KAHRAMAN"dır. Bu kahraman uzun yıllar boyunca kız ve erkek çocukları için ayrı anlamlar ifade etmesine rağmen hep vazgeçilmez bir kişidir. Babanın...
  2. Sağlıklı dişler için beslenmenin rolü büyük

Sağlıklı dişler için beslenmenin rolü büyük

Diş yapısının güçlenmesi ve çürüklerin önlenmesinde, süt, yoğurt ve beyaz peynir tüketimi büyük katkı sağlıyor. ERZURUM - Atatürk Üniversitesi (AÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sinan Evcil, süt, yoğurt ve peynir gibi yiyeceklerin, diş yapısını güçlenSöz konusu yiyeceklerin Türkiye’de ve özellikle de Doğu Anadolu Bölgesi’nde çok az tüketildiğine...
  3. Nefise Karatay Yeni Rolü İçin Otopsi İzledi

Nefise Karatay Yeni Rolü İçin Otopsi İzledi

otopsi yapma oyunları bebek otopsi resimleri nefise karatay ayak yeni otopsiler otopsiler görüntüleri MAT adlı dizideki dedektif rolüne hazırlanmak için morga girip bir bebeğe yapılan otopsiyi izlerken bayılan Karatay hâlâ toparlanamadı.. ABD'de dört ay oyunculuk ve dil eğitimi aldıktan sonra Türkiye'ye dönen Nefise Karatay son olarak "Kurtlar Vadisi" adlı dizide rol almıştı....
  4. En Güzel Olduğunuz Yaş Hangisi?

En Güzel Olduğunuz Yaş Hangisi?

Bana göre kadın her yaşta bakımlı olduktan sonra güzeldir ama buda güzellikle alakalı değişik bir yaklaşım arkadaşlarım. Haberimizin Detayı Şimdiye kadar pek çok şey yazılıp çizildi. Ancak bu defaki araştırma, kadının hangi yaşta kendini iyi ve seksi hissettiğini tam bir sayı vererek belirtti. İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar kendilerini en çok 32 yaşında güzel...

Sayfayı Paylaş