gebe
  1. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

roman yazmaya başlıyorum ne dersiniz?

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında Dişeps tarafından paylaşıldı.

kusura bakmayın arkadaşlar yinede destekleyenlere çok teşekkürler.ama kimsenin umrunda olmadı.

Son düzenleme: 10 Mayıs 2010
  2. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    ay canım hadı bakalım cok merak edıyorumm bende yazardım bı zamanlar ama daha cok şiir yazıyorum tatlım sıkı takıpcınınım :)

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım ya inşaallah diğer arkadaşlarda takip ederler:ehi:

4. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    takip ederiz tabi :)sabirsizlikla bekliyoruz...

5. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar çok isteklydim bu konuda ama vazgeçtim pek ilgilenende yok zaten.sizdende özür dilerim.

Son düzenleme: 10 Mayıs 2010
  6. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    aaayyyy ben şimdi heyecanlandım çok merak ediyorum ya ilk bölümden güzel olduğu anlaşılıyo

7. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sağol cadıcım.imlaa hatalarımı flan es geçin artık.sadece kafamda tasarladıklarımı yazmaya çalışıyorum.inşaallah keyifle okunan bişey çıkar ortaya:ehi:

8. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    önemli değil canım ya ben de imla hatalarına uymuyorum önemli olan içindeki duygular yani

9. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    hadı bakalım hayırlıs olsun canım benım 2. bölüm lütfen :)

roman yazmaya başlıyorum ne dersiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deri nedir??

deri nedir??

Vücudumuzun en büyük organı olan deri; dokunma organıdır. Kişi dokunmayla; basınç, sıcak, soğuk ve acıyı algılar.Dokunmayla eş seçer. Altderide bulunan sinir uçlarına bağlı duyu cisimciklerinin kimi dokunmayı, kimi basıncı, kimi sıcağı, kimi soğuğu, kimi acıyı alır. Geniş yüzeyi ve büyük duyarlığıyla deri vücudumuzun dış etkilerden korunmasını sağlar. Bu nedenle derinin bakımı ve korunması...
  2. Rafet El Roman - Sorma Neden

Rafet El Roman - Sorma Neden

Elimde yine kalemim Yazıyorum seni sayfalara Seneler seneler Kitap olmuş anılarla Gizlesem hiç fayda etmez Söylesem de daha beter Sorma neden sorma neden En derinde en son arzum Şu halimde sana yakın Olsam yeter sorma neden Neden geceler bu kadar sessiz Neden rüyalar neden bu kadar uzak Neden derler iyiler çok yaşamaz Al bu canım senin al senin olsun
  3. hikaye yazmaya ne dersiniz

hikaye yazmaya ne dersiniz

arkadaşlar hikaye yazmaya ne dersiniz şimdi yapmamız gerkenler ben bir cümle yazıcam benden sonraki kişide bu cümlenin devanını getiricek örnegin; Bonita:bugün geziniye çıkıçaktık ama........ diger kişi: havanın yagmurlu oldugundan çıkamadık...... diyerek devam ediyor bu şekilde her gelen kişi buna uykun cümleler yazıcak bakalım nasıl bir hikaye olacak hadi başlayalım bugün çok yorucu...
  4. Ne Dersin ?

Ne Dersin ?

Sarılsam şöyle sımsıkı .. İçimi döksem biraz, rahatlarım belki .. Dinler misin beni ? Ağlarsam darılmak yok ama .. Kıyamazsın bilirim, bu seferlik izin ver .. Kalemimin ucuna dizildi cümleler .. Ve orada kaldı .. Tıpkı beynimden süzülüp, dilimin ucuna takılanlar gibi .. Onlar da oraya hapsoldu tarafımdan .. Susmak, kabullenmek sayılır ya bazen .. Susuyorum ben de, "...
  5. Bugün Ne Giysem Başlıyor

Bugün Ne Giysem Başlıyor

bugün ne giysem bugün ne giysem başlangıç şarkısı başlangıç başlangıçı giriş şarkısı Yeni başlıyor yeni .. Bir tane daha yeni program :) Bugün Ne Giysem ? Biliriz ki biz kadınlar modaya düşkünüz ve bizim dikkatimizi çekmicekte kimin dikkatini çekecek:) Show TV 20’nci yıl sürprizlerine yepyeni televizyon formatları ve programlarla devam ediyor… Show TV’den farklı bir yarışma programı...

Sayfayı Paylaş