gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Romantik doğum günü mesajları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Romantik doğum günü mesajı arıyorum. Sözleri de olabilir bu hususta bana yardımcı olun sevgilimin yarın pazartesi doğum günü bende pasta yaptırıp üzerine anlamlı güzel bişeyler yazayım diyorum. Yardııııııım :)

Romantik doğum günü mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum günü Mesajları

Doğum günü Mesajları

doğum günü mesajlarına cevap doğum günü cevapları karşılık mesajları mesajlarına karşılık cevaplar Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim. ♥ Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi....
  2. Doğum günü mesajları

Doğum günü mesajları

yasgünü tebrikleri küçük iskender doğum günü sözleri bitaneme doğum günü mesajı yasgünü dilekleri ♥Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyiki doğdun birtanem. ♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika...
  3. Neşeli Doğum Günü Mesajları

Neşeli Doğum Günü Mesajları

Eğlenceli Doğum Günü Mesajları kısa Eğlenceli Doğum Günü Mesajları facebook İster msninizden ister facenizden ister cep telefonunuzdan paylaşabileceğiniz birbirinden eğlenceli, neşeli doğum günü mesajlarını ekliyoruz melekler :) Güle güle kullanın :tik: Mutluluğun Türk Enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar düşük,geleceğin Demirel’in keli kadar parlak olsun. Doğum günün...
  4. Arkadaşa doğum günü mesajları

Arkadaşa doğum günü mesajları

Arkadaşa doğum günü mesajları arıyorum varsa sizin sitenizde yeni Arkadaşa doğum günü mesajları lütfen paylaşın.
  5. Sevgiliye En Güzel Doğumgünü Sözleri

Sevgiliye En Güzel Doğumgünü Sözleri

Sevdiğiniz değer verdiğiniz kişiye ilk önce nasıl bir hediye alacağınız konusun da kararsızlıklar yaşarsınız. Onun için en makul hediye seçiminden sonra bu özel günü oldukça romantik ve duygusal sözlerle kutlamak ister ve ona hitaben duygusal söz arayışı içine girersiniz. Sizler için sevdiğiniz kişinin de oldukça etkileneceği en güzel sevgiliye doğum günü sözlerinden oluşan mesajları bu yazım...

Sayfayı Paylaş