Romantik düğün davetiye sözleri 2012

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

 1. romantik düğün davetiyeleri
  romantik davetiye sözleri  Severek evlenenler için ve romantizm sevenler için, birbirinden romantik aşk kokan düğün davetiyesi sözlerini, bu yazımızda paylaşıma sunuyoruz Melek'ler.

  [​IMG]


  İşte başlıyoruz: Ayrılık Değil Sevda kavuşturdu Ellerimizi Kalplerimiz Bir Geleceğe Umutla Bakıyoruz Şimdi, Davetiyemiz Sizlere Evlilik Bizlere uğur Versin.


  iLk Görüşte Aşk Bu Olmalı iŞte Rabbim Seni Bana Yazmış Bozamaz Kimse, Bu Mutlu Günümüzde Sizleride Aramızda Görmek Dileğiyle.


  Adını Kalbime Yazdım Gözlerini Gözlerime Kazıdım Kimseyi Görmez Bu Gözler Senden başka Seviyorum Seni Delikanlıca, Davetiyemiz Bütün Bizi Tanıyanlara...


  Buluştu Kalplerimiz, Karar Verdi Ellerimiz, Emin Adımlarla Çıktık yola, Düğünümüzde Sizleride Aramızda Görmek iSteriz.


  Sıkıcı Sarıldık Birbirimize Kimse Vaz geçiremez Bizi Sevgimiz Delice Evlilik Var Önümüzdeki Günlerde Sizleride Aramızda Görmek Dileğiyle.


  Aşk Havuzunu Doldurduk Sevdamızla, Geleceğimizi Hazırlıyoruz Emin Adımlarla Bu Mutlu Dünyamızda, iLk Adımı Sizlerle Paylaşmak istiyoruz.


  Yaralı kalpler Olmasın Bu Dünyada, Sevenler Acı Çekmesin Karşılıksız Dünyada, Bizim Gibi Mutluluk Sahibi Etsin Herkezi ALLAH, Davetlimsiniz Nikahımızda Olursunuz inşallah.


  Tatlıdır Gülüşün Mutlu Olurum Seninle, Güzeldir Sözlerin Hayat Bulurum Sesinle Dünyalarımız Birleşecek Bugün Bu gece, Tüm Sevdiklerimiz Davetlidir Bu Düğüne.


  Hayata bağlanmışız Sımsıkı Seninle, herkezi Kıskandırcak Bir Sevgi Bizimkisi Yok Hiç Kimsede, Bu Sevgiyi resmiyete Dökeceğimiz Bu gecede Sizleride Nikahımızda Görmek Dileği iLe...


  Sonbahar Rüzgarları geçmesin hayatımızdan, iLkbahar Aylarında Kalsın Kalbimiz oLmasın Birbirimize Yalan, Seviyorsum Seni ALLAH ım Şahit Buna inan, 1 Davetiyemde Senin için Geldi Güzel insan..


  Senin yanında Güzellik Çok yalan yok, Sevilmek Var Sevmemek Yok, Aşk Var Sevgi Var Seninle Bu Gece Nikahımız Var, Sizleride Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız.


  Evleniyoruz Sizleride Aramızda Görmek iStiyoruz, Devlerin Aşkına Şahit Olmanız için Bu Davetiyeleri özenle Size yolluyoruz...


  Çıktık Sevda Yoluna
  Aşkımız Oldu Kocaman Bir Dünya
  Ellerimiz Kenetlendi Bu Sevda yolunda
  Şimdi Sadece 1 Adım kaldı Beklediğimiz O ana,
  Bu Mutlu Günümüzde Sizlerinde O Ana Şahit Olmanızı istiyoruz Nikahımıza Bekliyoruz.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. romantik davetiye sözleri

  ,
 2. romantik düğün davetiye sözleri

  ,
 3. ilginç davetiye sözleri 2012

  ,
 4. en romantik davetiye sözleri,
 5. dini düğün davetiye sözleri,
 6. islami dugun davetiye sozleri,
 7. dini davetiye sözleri,
 8. islami düğün davetiyesi sözleri,
 9. komik davetiye metinleri,
 10. romantik ewlilik davetiye sozleri,
 11. en romantik dügün davatiye yazilari