gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Romantik Evlilik Yıldönümü Kutlama Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu evlilik yıldönümü kutlama sözlerine ve mesajlarına yer vermektedir. Eşinizle evliliğinizin yada birlikteliğinizin yıldönümü için en romantik sözlerden oluşan mesajlar arıyorsanız sizlere çok beğeneceğinizi umduğumuz farklı ve yeni evlilik yıldönümü kutlama sözlerini paylaşıyoruz.

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile.

Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.

Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar Aşkım!

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin.

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, Seni Seviyorum!

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler.. Seni seviyorum.

Zaman çok kısa, hiçbir zaman senin kalbini kırmamaya ve her zaman sevgi dolu olmaya söz veriyorum.

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Birtanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehimizin hiç şarapsız kalmaması dileğimle.

Romantik Evlilik Yıldönümü Kutlama Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlilik kutlama msjları

evlilik kutlama msjları

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz... Yaşantınızın her günü bugünkü gibi sevgi dolu, mutlu ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep bağlı kalın!...
  2. Romantİk SÖzler

Romantİk SÖzler

romantık sozler erkeğime sözler erkeğim sözleri Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var! - Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM. - Bir tatlı aşk...
  3. evlilik yıldönümü...

evlilik yıldönümü...

yıldönümü mekanları yıldönümü için mekanlar evlilik mekanları evlilik için mekanlar :dp47::dp47::dp47::dp47::dp47::dp47::dp47:
  4. EvLiLiğin 25. YıLdÖnüMü

EvLiLiğin 25. YıLdÖnüMü

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. evlilik yıldönümü mesajları

evlilik yıldönümü mesajları

Benim de evlilik yıldönümümün yaklaşmasından kaynaklanan tatlı bir telaş içine girmiş bulunmaktayım. Acaba eşime ne hediye alsam yada ne mesaj yazsam hoş olur diye? Sizde benim gibi merak ediyor ve kendinizden birşeyler katmak isterseniz buyrun hep birlikte paylaşalım Melekler

Sayfayı Paylaş