gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

romantik gelinlikler......

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: romantik gelinlikler......

pek bana uygun olmasalarda güzeller..:)
    teşekkürler..:)

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: romantik gelinlikler......

sende sagol cnm yorumların için

romantik gelinlikler...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Romantik Nickler

Romantik Nickler

Msn de karşı tarafa iletmek istediğiniz en romantik en janjanlı en güzel sözlerle bezenmiş yazılar arkadaşlarım :D » Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum.... » DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a KapıLaN BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa...
  2. Romantİk SÖzler

Romantİk SÖzler

romantık sozler erkeğime sözler erkeğim sözleri Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var! - Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM. - Bir tatlı aşk...
  3. romantik gifler

romantik gifler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Romantik geceler

Romantik geceler

romantik geceler romantikgeceler
  5. Romantik komedi

Romantik komedi

romantik komedi film replikleri romantik komedi çekim mekanları filminin replikleri komedideki esranın yazdığı not komedide esranın yazdığı not Ben bu filmi ilk Beyaz Show da duydum kuzenim bi övdü bi övdü sonraki sabahta bi programda gördüm ilk başta pek beğenmediğim filmi şimdi beğeniyorum ve gitmeyi düşünüyorum Yönetmen :Ketche Oyuncular : Cemal Hünal, Engin Altan Düzyatan,...

Sayfayı Paylaş