gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Romantik İlişki Testi

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ilişki testleri romantik misin testi romantikmisin testi cinsel ilişki testleri [​IMG] Evvet sevgili meleklerim birazdan ne kadar romantik olduğunuzu test ederek anlayacaksınız ben test ettim hiçte romantik değilmişim.:f040:
    http://ivillage.mynet.com/images/ivillage/ask-ve-c**nsellik/romantik.jpg
    Romantik birimisiniz ya da yaşadığınız ilişki ne kadar romantik test edin. Cevapların yanındaki puanlarınızı bir kenara yazmayı unutmayın.

1- Romantik ilişkinizin başında hayaller kurmaya başlar mısınız?
    a) Çok çabuk derinleşir ( 1)
    b) Bazen (2)
    c) Zamanla derinleşir (3)

2- Duygusal birşeyler hissettiğiniz biriyle hemen **** yapar mısınız?
    a) Her zaman (1)
    b) Bazen (2)
    c) Beklerim (3)

3- Romantik bir ilişkide verici mi yoksa alıcı taraf mısınız?
    a) Sadece ne elde ettiğime bakarım (1)
    b) Karşılıklı paylaşımdan hoşlanırım (3)
    c) Her zaman verici biriyim (2)

4- Romantizmde sarhoş edici tutku gerekli midir?
    a) Evet (3)
    b) Tutku düşük olabilir ancak yükseltmesini bilmelidir (2)
    c) Gerekli değil (1)
    5- Depresyonda olduğunuzda, ayrıldığınızda ya da işsiz kaldığınızda yaşamınızı düzenler misiniz?
    a) Enkaz gibi olurum (1)
    b) Hayatımı düzenlerim (3)
    c) Hayata tutunmaya çalışırım (2)

6- Romantik ilişkilerde zamanla herşeyin, aşkın sıradanlaştığını düşünüyor musunuz?
    Evet (1)
    Bazen (2)
    Evet ama canlandırmaya çalışırım (3)

7- Romantik ilişkinizde zor zamanların üstesinden gelir misiniz?
    a) Evet (3)
    b) Karşımdakinden de destek beklerim (2)
    c) Uğraşmam (1)

8- Sağlıklı romantik ilişki denildiğinde aklınıza ne geliyor?
    a) Bunu test sonunda öğreneceğim (1)
    b) Aşk ve **** (2)
    c) Güven ve saygıyı içeren çok şey (3)

Puanlarınızı toplayın, romantik misiniz diğer sayfadan öğrenin!
    16 - 24 puan arası
    Çok romantik birisiniz. Aşkınız için yapamayacağınız birşey yok. Ona sahip çıkıyor, gözünün içine bakıyorsunuz. Zaman zaman ona hoş süprrizler yapmaktan hoşlanıyor ve onun ne hissettiğine büyük öne veriyorsunuz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey karşınızdakinin de sizin gibi romantik olup olmadığı.. Sadece sizin romantik olmanız yaptıklarınızı daha az anlamlı hale getirebilir.

8 - 16 puan arası
    Romantiksiniz ancak ufak tefek hayal kırıklıkları yaşıyorsunuz. İlişkinizin tek taraflı romantiği olmak istemiyorsunuz. Biraz düşünerek, temkinli ilerliyorsunuz. Romantizm sizin gibi yarı gerçeklik duygusuna sahip biri için aşk ve **** demek..

0 - 8 puan arası
    Hiç romantik değilsiniz. Romantik ilişkilere de inanmıyor, mantık ilişkilerini tercih ediyorsunuz. Çoğu zaman ilişkinizden neler beklediğinizi bildiğinizi sansanız da, kendinizi bu şekilde kırılmaktan ve bilinmeyen bir romantizmi yaşamaktan alıkoyuyorsunuz. Hadi, içinizdeki romantizmi engellemeyein, vakit kaybetmeden ortaya çıkarın.

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Romantik İlişki Testi
    Çok romantik birisiniz. Aşkınız için yapamayacağınız birşey yok. Ona sahip çıkıyor, gözünün içine bakıyorsunuz. Zaman zaman ona hoş süprrizler yapmaktan hoşlanıyor ve onun ne hissettiğine büyük öne veriyorsunuz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey karşınızdakinin de sizin gibi romantik olup olmadığı.. Sadece sizin romantik olmanız yaptıklarınızı daha az anlamlı hale getirebilir.:26:
    teşekkürler..doğru çıktı vallaa

Romantik İlişki Testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlişkiden sonra gebelik testi yapılırmı?

İlişkiden sonra gebelik testi yapılırmı?

ilişkiden sonra yapılan test doğru sonuç verirmi,ilişkiden sonra gebelik testi yapmak,ilişkiden ne kadar süre sonra test yapmalı,gebelik testi ne zaman yapılır,gebelik testi hakkında bilgiler hamile olduğundan şüphelenen adet gecikmesi yaşayan pekçok kadın eczaneden kolayca temin ettiği gebelik testi ile hamile olup olmadığını öğrenmeye çalışır. Bu hem son derece ucuz, hem kolay hem de...
  2. İlişkiden Sonra Yapılan Gebelik Testi Doğru Sonuç Verirmi?

İlişkiden Sonra Yapılan Gebelik Testi Doğru Sonuç Verirmi?

ilişkiden sonra gebelik testi,gebelik testi ne zaman yapılır,ilişki sonrası yapılan test doğru sonuç verirmi,ilişkiden ne kadar sonra gebelik testi yapılır,gebelik testi hakkında bilgiler Testin doğru sonuç vermesi için çoğu zaman adet gecikmesi olması gereklidir. Yani hamilelik süphesi olan ilişkiden sonra yaklaşık 14 gün geçmesi gerekir. Hamile olduğundan şüphelenen ve adet gecikmesi...
  3. İlişki sonrası HIV eliza testi ne zaman yapılmalı?

İlişki sonrası HIV eliza testi ne zaman yapılmalı?

Şüpheli ve korunmasız cinsel temas ve ilişkiden hemen sonra HIV virüsü ile ilgili laboratuvar testlerini yaptırabilmeniz için, belirli sürelerin geçmesi gerekmektedir. İlişkiden ertesi gün ve ya birkaç gün sonra yapılan testler, gereksiz zaman ve para kaybına neden olmaktadır. HIV Testleri İlişkiden Kaç Gün Sonra Yapılır? Merkezimiz de HIV virüsünün tespitine yönelik, şüpheli cinsel temasın...
  4. Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Gebeliğin gerçekleşmesi için belli bir zaman aralığı mevcuttur. Bu zaman aralığında yaşanan ilişki sonucu ancak hamilelik oluşabilmektedir. Âdetin birinci gününden diğer âdetin birinci gününe kadar geçen süreye siklus adı verilir. Bu süre genel olarak 28 gündür. Gebeliğin oluşabilmesi için kadının yumurtlamış olması gerekir ve bu yumurta dışarı atılmadan sperm ile karşılaşırsa ancak o zaman...
  5. İLİŞKİDEN KAÇ GÜN SONRA GEBELİK TESTİ YAPTIRMALIYIM

İLİŞKİDEN KAÇ GÜN SONRA GEBELİK TESTİ YAPTIRMALIYIM

Kızlar düzenli olarak ilişkiye giriyorum eşimle ve bu aralar nasip olursa biz de bebek istiyoruz yaklaşık olarak 6 yıldır düşünmüyorduk ama artık zamanı geldi diye düşünüyorum 31 yaşındayım tamda zamanı değil mi :) Şimdi sitenizden ve sizin gibi sitelerden takip ediyorum benim adetim gayet düzenlidir her ay şaşmaz bu ayda yşaşmadı yumurtlama tarihimi biliyorum ve 10-20 i arası bu aralar...

Sayfayı Paylaş