gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Romantik Koca

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

romantik koca Herkes kocasının romantik olmadıgından az da olsa şikayetcidir.İlk buluşmada ne giymiştim dedigin anda o koca artık nakout olmuştur.Ama bu yazıda öyle bir koca var ki ne siz sorun ne de ben söyleyim en iyisi okuyun :D:D
    :deli::deli:

Kadin gece yarisi uyandiginda
    kocasinin yatakta olmadigini gorur.
    Kalkip mutfaga gittiginde kocasini
    yasli gozlerle kahve icerKen bulur.
    "Ne oldu, neyin var" diye sorar.
    Adam:"40 yil onceki ciktigimiz
    gunleri hatirliyormusun?"
    Kadin cok duygulanir.
    Demekki kocasi 40 yil onceki
    yillarini hatirlayip, uyuyamamistir.
    "Evet" der duygulu bir sesle.
    Adam:"Daha liseyi yeni bitirmistik
    ve sen 18'ine girmek uzere idin."
    "Evet" der kadin o gunleri hatirlayarak.
    Bir gun annen evde yoktu ben size
    gelmistim. Hatirliyormusun?"
    "Evet " ! der kadin gulumseyerek.
    Adam:"Annen eve erken gelmisti ve bizi
    yakalamisti, hatirliyormusun?"
    Kadin "Evet" der buyuk bir sevgi ile.
    Kocasinin her detayi hatirlamasindan
    memnun ve mutlu.
    Adam:"Annen odasina gitmis bir
    silah ile gelip silahi basima dayamis
    ve ya kizimla evlenirsin yada seni
    40 yil hapse gonderirim,daha 18'ine
    bile basmadi" demisti.
    "Hatirliyormusun?"
    "Evet" der kadin gulumseyerek.
    Adam gozlerindeki yaslari siler
    ve buyuk bir ic
    ceker:
    "Bugun hapisten cikiyor olacaktim"

:hhh::hhh::hhh:

Romantik Koca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koca

koca

Koca Rüyada bir kadinin kendi kocasini görmesi, son derece sevindirici bir haber alacagina, bakire bir kizin evlenmis oldugunu ve bir kocasi bulundugunu görmesi, kisa zamanda evlenecegine; kocasini ölmüs görmek, ummadigi çok kiymetli bir hediye alacagina, kendisini iki kocali görmek, aile içinde bazi anlasmazliklarin bulunduguna delalet
  2. KOÇ

KOÇ

30 Mart 2008 Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın. Bol paralı ve başarılı günler yakında. Duygusal alanda biraz sakinlik gerekiyor size. Bir süre...
  3. Koca..

Koca..

Bir kadının evlenmiş olduğu erkek, eş..
  4. Romantik banyolar

Romantik banyolar

ÖNCELİKLE BANYONUZA NASIL ROMANTİK BİR HAVA KATABİLİRSİNİZ ONU ELE ALALIM :) MESELA HERŞEY HAZIR YAPTIRDINIZ GÜZEL BİR BANYO RENKLERİNE UYGUN BİRKAÇ YERE KÜÇÜK MUMLAR YERLEŞTİREBİLİRSİNİZ YADA ÇİÇEKLER BİRAZDA KOYU RENKLERİ TERCİH EDEREK LOŞ BİR ORTAM SAĞLAYABİLİRZ AYNANIZI BİRAZ ESKİ TARZDA OLANLARDAN SEÇEBİLİRSİNİZ BU GİBİ AYRINTILARLA SİZDE İSTEDİĞİNİZ ROMANTİK BANYOYU ELDE EDEBİLİRSİNİZ :)...
  5. Romantik kıyafetler

Romantik kıyafetler

romantik kıyafetler dantel modası dantel elbiselerelbise modelleridantel modası hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Elbisenin de romantiği olur mu demeyin :) 2012 kış modası; romantik dokulu kıyafetlere ev sahipliği yapıyor. Bir elbisenin yakasında, bir eteğin ucunda ya da bir bluzun tamamında dantel var melekler. 2012 Küpe modelleri ile Romantik Kıyafetlerinizi tamalayabilir Son...

Sayfayı Paylaş