gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Romantik olmak için neler yapmalıyım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar Romantik olmak için neler yapmalıyım bu konuda bana öneri ve fikir verirseniz çok tşk ederim. Kız arkadaşım bana bir türlü romantik olamadığımı, genelde ormantik olduğumu söylüyor ? Yahu bu sonradan edinilen bir edinim midir ? Öyle ise ne yapmam lazım allah için bana yardımcı olun :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Romantik olmak için neler yapmalıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Polislik için gerekli şartlar, polis olmak için ne yapmalıyım ?

Polislik için gerekli şartlar, polis olmak için ne yapmalıyım ?

polis olmak için hangi okulları okumak gerekir polis olmak için ne yapmalıyım 2011 Ben polis olmak istiyorum. Ama tam olarak polisliğin şartları nelerdir, yada polis olmak için ne yapmalıyım, Nereye baş vurmalıyım gibi sorularıma cevap arıyorum. Umarım yardımcı olursunuz. Teşekkürler.
  2. Romantik Topuz Modelleri romantik olmak isteyenler için :)

Romantik Topuz Modelleri romantik olmak isteyenler için :)

Topuz Modelleri Romantik Romantik Topuz Modelleri 2012 Fransız topuz saç modelleri olurda, romantik topuz modelleri olmaz mı:D:D Sevgili Melek'ler ve romantik olmak isteyen tüm hanımlar, bu yazımızda gecenizi romantik kılacak birbirinden hoş romantik topuz saç modelleri sunuyoruz :)
  3. üniversite sınavında başarılı olmak için neler yapmalıyım

üniversite sınavında başarılı olmak için neler yapmalıyım

Bu sene ders notlarım kötü başladı. Gerçi şehir değiştirdiğimizden okuluma da henüz alışamadım ama . Bu yıl üniversite sınavlarına da gireceğim. Nasıl çalışmalıyım, sınavlarda nasıl başarılı olabilirim ?
  4. astronot olmak için ne yapmalıyım

astronot olmak için ne yapmalıyım

En büyük hayalim astronot olmak.Acaba astronot olabilmek için ne yapmalıyım, hangi okulu okumalıyım, bana yardım edermisiniz ?
  5. Tevazu sahibi olmak için ne yapmalı?

Tevazu sahibi olmak için ne yapmalı?

Allahü teâlâ, bütün kitaplarda, kibri kötülemiş ve yasak etmiştir. Kur'an-ı kerimde de, (Allah, kibirli olanları elbette sevmez!) buyurmuştur. (Nahl 23) Aklı olan, kendini ve Rabbini tanıyan, hiç kibredebilir mi? İnsan aşağılığını, acizliğini, Rabbine karşı her an izhar etmek mecburiyetindedir. Bunun için her an her yerde aczini göstermesi, tevazu üzere bulunması gerekir. Hadis-i şerifte de...

Sayfayı Paylaş