gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Romantik ve Duygusal Duvar Yazısı Örnekleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Duvar Yazıları Duygusal
    Duygusal Duvar Yazısı

Sevgili melekler, bir önce ki konumuzda sizlerle romantik çıkma teklifleri paylaştık. Bu sayfamızda da özellikle 90lı yıllarda çok moda olan duvar yazılarından Duygusal Duvar Yazısı örnekleri paylaşıyoruz...

Kişiliksizi İnsan BiLirsen, İnsanlığı Unutan Sen Olursun..
    İblisi Klavuz Edinirsen, Şeytan Sen Olursun..
    İsteklerinin Peşine Kanıp Gidersen, Geri Dönemeyen Sen Olursun..
    Sevmeyi Bilmeyenden Sevgi Beklersen, Seven de,Ölen de Sen Olursun….

ÖyLe Seviyorum Ki Onu , Kime AnLattıysam , Yerinde oLmaK İstedi.

Seni seveni sende sev sokakta dilenci de olsa seni sevmeyeni sen de sevme bağdatta sultan bile olsa.

Gelen gelmiştir giden gitmiştir gelen değil giden beni kaybetmiştir..

Mavi giyer bulut olurum,yeşil giyer bahar olurum.belki birgün beyaz giyer senin olurum.

İki çift sözüm var :
    " AŞK " ıma iyi bak....

Ne zaman bir rüzgar esse birbirimizi düşünelim

Sevmek güzel şey ama seni sevmem yanlışmış

Uzaktan bakmanLa geçecek şey değiL bu , sarıLsana

Yazmak Tarzım Değil Çizerim.

Romantik ve Duygusal Duvar Yazısı Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski Bir Mısır Tapınağındaki Duvar Yazısı

Eski Bir Mısır Tapınağındaki Duvar Yazısı

eski duvar yazıları eski duvar yazilari mısır yazıları yazısı tapınaktaki yazı Gürültünün ortasında sükunetle dolaş; sessizliğin içinde huzur bulduğunu unutma.Başka türlü davranmak gerekmedikçe herkesle dost olmaya çalış. Sana bir kötülük yapıldığında verebileceğin en iyi karşılık unutmak olsun.Bağışla ve unut...Ama kimseye teslim olma. İçten ol; telaşsız, kısa ve açık, seçik...
  2. duygusal romantik avatarlar,

duygusal romantik avatarlar,

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. birkaç duvar yazısı

birkaç duvar yazısı

Üzülme son gülen sen olacaksın. Çünkü hep gec anlıyorsun. Anne ben gidiyorum,aksama Dönerim,Sabaha Iskender. Sınava kopyasız girmek, savaşa sız girmek gibidir. KUMARI bırakacağıma BAHSE girerim. Ayakkabının kalleşi ayağı arkadan vurur. Eskiden ekmek aslanın ağzındaydı. Şimdi aslanda aç. Öğrenci aşık olursa dersleri balayına çıkar... Babama değerimi sordum; dünyalar kadar dedi....
  4. Duygusal romantik sözler

Duygusal romantik sözler

duygusal romantik sözler romantik sözler facebook duygusal facebook duygulu ♥ Bu güzellik. bu zeka. bu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir arada toplamış. eeee benden çok bahsettik senden naber... ♥ Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz... ♥ Seni her...
  5. 2010 romantik duygusal nickler

2010 romantik duygusal nickler

2010 duygusal nickler sevgi nickleri 2010 duygusal nickler romantik en Duygusal romantik nickler arıyorsanız sizler için en son duygusal ve romantik nickler gelsin meleklerim:tik: YanLış yerde ßıraktın ßeni ßeLki ßen seni.. Ne fark eder ki? ----- $eytan ßeni aLdatmaya kararLıydı ßense ona YENİLMEMEYE YEMİNLİYDİM … ----- KaLana zor oLmaz qideni uğurLamak üç noktaLı cümLeLerLe ßaşLamazsa...

Sayfayı Paylaş