gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Romatizma hastalığı için bitkisel çözüm

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ender Saraç'tan romatizma hastalığından şikayet edenler için önermiş olduğu bitkisel çözüm önerilerini paylaşıyorum [​IMG] Ender Saraç sağlık ve güzellik tarifleri bu tarifler 16 kasım 2009 da yayımlanan kanal d adlı programdan alınmıştır

Ender Saraç Romatizmaya Zencefil

Doktor Ender Saraç 16 kasım 2009 da kanal D doktorum programında harika tarifler verdi

Ender Saraç Romatizmaya Zencefil

1 - Zencefil 1 kasık bal ile alabililirsiniz hem agrı keser hem ısıtır

veya cay olarak da yapabilirsiniz demleyin ve için

Romatizma hastalığı için bitkisel çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çıban için bitkisel çözüm

Çıban için bitkisel çözüm

göz çıbanı hamilelikte çıban suna dumankaya çıban göz çıbanı duası Vücudun herhangi bir yerinde oluşan çıbanlara karşı bitkisel çözüm önerilerini sizlerle paylaşıyorum Bulunması Gereken Şifalı Bitkiler: Mercimek, Arpa, Biberiye, Anason, Badem yağı Hazırlanış ve Kullanım Reçetesi: ♦ Öğütülmüş mercimek unu arpa suyunda pişirilir. “Sıkılarak el*de edilen posa bal ile karıştırılarak pomad...
  2. Karaciğer Hastalıklarına Bitkisel Çözüm

Karaciğer Hastalıklarına Bitkisel Çözüm

tıpta ki bir çok ilaç zaten bitkilerden yapılıyor doğa bize ilaç oluyor ama kabnser için bir bitkisel ilaç önerisi istiyorum. acaba Karaciğer Hastalıklarına Bitkisel Çözüm nelerdir önerileriniz var mı? şimdiden tşkler.
  3. Öksürük İçin Bitkisel Çözüm

Öksürük İçin Bitkisel Çözüm

Öksürük İçin Bitkisel Çözüm lütfen çok acil öksür öksür böğrüm acıyor artık geceleri uyku haram oldu :S
  4. Faranjit İçin Bitkisel Çözüm

Faranjit İçin Bitkisel Çözüm

Faranjit için bitkisel kür Franjit bitkisel tedavi Faranjit bitkisel çözümler Pek çok insanın rahatsızlığını yaşadığı farenjit tedavisinde sizlere önerebileceğimiz şifalı bitki adaçayı melekler :) Faranjit İçin Adaçayı Kürü: 1 tatlı kaşığı adaçayı yada hazır poşetlerde de bulunabilen 1 poşet adaçayını 1 bardak kaynar suyun içine atın.10 dakika demlenmesini bekleyin,süzün ve günde 2-3...
  5. Ahmet Maranki'den İltihaplı Romatizma İçin Bitkisel Tedavi

Ahmet Maranki'den İltihaplı Romatizma İçin Bitkisel Tedavi

Ahmet Marankiden romatizma için şifalı bitki Maranki iltihaplı romatizma Ahmet Maranki şifalı bitkiler romatizma İltihaplı romatizma hastalığı için bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki'nin tavsiyeleriyle karşınızdayız melekler :) Bakın Maranki bu hastalık için ne gibi bitkisel çözümler önermiş :tik: Ahmet Maranki romatizma için ısırgan otunu önermektedir.Isırgan otunun üzerinde yer...

Sayfayı Paylaş