gebe
  1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

rose,,,,,

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

Kan rengi, kipkirmizi gullere bayilirdi. Zaten onlarla adasti da. Rose.. Gul.. Kocasinin sevgili Rose'u.. Her yil Sevgililer Gunu'nu kapinin onunde buldugu enfes fiyonklarla suslu kucak dolusu kirmizi gullerle kutlardi. Hic
    aksamadan. Hatta, esini kaybettigi yil dahi kapisi calinmis, gulleri kucagina
    birakilmisti.. Tipki gecmiste oldugu gibi, kucuk bir kartla birlikte.. Her yil
    gullere ilistirdigi karta ayni cumleleri yazardi:
    "Seni gecen sene bugunkunden daha cok seviyorum.."
    Birden, bunlarin son gulleri oldugunu dusundu.. Onceden ismarlamis olmaliydi..
    Olecegini nasil bilebilirdi?.. Zaten her seyi onceden planlamayi ve yapmayi
    severdi..Yumurta kapiya gelmeden..

Gulleri ozenle iceri tasidi.. Saplarini kesti, vazoya yerlestirdi.. Vazoyu da
    konsolun uzerine, esinin kendisine gulumseyen fotografinin yanina koydu. Orada
    kocasinin koltugunda oturup saatlerce gulleri ve fotografi seyretti. Sessizce..
    Bitmek bilmeyen bir yil gecti.. Yapayalniz ve huzun dolu bir yil.. Sonra bir
    sabah kapi calindi.. Tipki eski gunlerde oldugu gibi.. Kirmizi gulleri, uzerinde
    kucuk kartiyla birlikte esikteydi.. Sevgililer Gunu'nu kutluyordu. Gulleri iceri
    aldi. Saskinlik icinde dogru telefona gitti. Cicekci dukkanini aradi.. Onu bu
    kadar uzmeye kimin ne hakki vardi? "Biliyorum" dedi, cicekci.. "Esinizi gecen
    yil kaybettiniz.. Telefon edeceginizi de biliyordum.. Bugun size yolladigim
    gulleri cok onceden ismarlamis, parasini da odemisti.. Hep oyle yapardi, zaten..
    Hic sansa birakmazdi. Dosyamda talimat var. Bu cicekleri size her yil
    yollayacagim. Bir de ozel kart vardi, kendi el yazisiyla. Bilmeniz gerek diye
    dusunuyorum.. Olumunden sonra ciceklere ilistirmemi istedigi kart.."
    Rose hickiriklar arasinda tesekkur ederek telefonu kapadi. Parmaklari titreyerek
    zarfi acti..

"Merhaba sevgilim" diye basliyordu, kart..
    "Bir yildir ayriyiz. Umarim senin icin cok zor olmamistir. Yalnizligini ve
    acilarini hissedebiliyorum. Giden sen, kalan ben olsaydim neler cekerdim, kim
    bilir? Sevgi paylasildiginda yasamin tadina doyum olmuyor. Seni kelimelerle
    anlatilamayacak kadar cok sevdim. Harika bir estin.. Dostum,
    sevgilim, benim. Sadece bir yildir ayriyiz. Kendini birakma. Aglarken bile mutlu
    olmani istiyorum. Onun icin bundan sonraki yillarda guller hep kapimizda olacak.
    Onlari kucagina aldiginda paylastigimiz mutlulugu ve kutsandigimizi dusun. Seni
    hep sevdim.. Her zaman da sevecegim. Ama yasamalisin. Devam etmelisin.
    lutfen.. Mutlulugu yeniden yakalamaya calis.

Kolay degil, biliyorum ama bir yolunu bulacagina eminim. Guller, senin kapiyi
    acmadigin gune dek gelmeye devam edecek. O gun cicekci bes ayri zamanda
    gelip kapiyi calacak, eve donup donmedigini kontrol edecek. Besinciden sonra emin olarak gulleri ona verdigim yeni adrese getirip seninle yeniden ve ebediyyen
    kavustugumuz yere birakacak..."

rose,,,,, konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Golden Rose Terracotta Koleksiyonu

Golden Rose Terracotta Koleksiyonu

Ustaca bir makyaza imza atmak artık elinizde...Pürüzsüz bir güzelliğe kavuşmak için Golden Rose Terracotta ürünlerinden yardım alın.Artık sizlerde kendi kendinize bu ürünler sayesinde hayalinizdeki makyajı yapabilirsiniz.Yeterki siz isteyin;) Özellikle 3D maskara ile kirpikleriniz %100 e varan bir dolgunluğa kavuşacak.Kusursuz bie makyaj için ;Golden Rose Terracotta;)
  2. Golden Rose Makyaj Modası

Golden Rose Makyaj Modası

Golden Rose Makyaj Modası 2012 trendlerini paylaşırsanız çok makbule geçer kızlar.
  3. Golden Rose 2012 Makyaj Modası

Golden Rose 2012 Makyaj Modası

İlkbahar Makyaj Modası Golden Rose 2012 İlkbahar Makyaj Modası Kozmetik dünyasının önde gelen isimlerinde Golden Rose İlkbahar 2012 koleksiyonunu tüketicisine sundu melekler :) Tam da ilkbahar renkleriyle bezeli koleksiyon gerek kalitesi gerek makul fiyatlarıyla beğenilerek kullanılıyor. 2012 için çıkarılan ürünler ve bilgileri aşağıda ki yazımızda bulabilirsiniz :) Bayanlar 2012...
  4. Bernardo'dan davet sofraları için Rose Carnival SErisi

Bernardo'dan davet sofraları için Rose Carnival SErisi

Bernardo ürünleri Bernardo pasta takımı Rose Carnival Bernardo'nun tasarımlarını çok beğeniyorum. Ürünlerine ulaşmakta çok kolay. Hemen hemen her alışveriş merkezinde şubesi var bernardonun. Ayrıca online alışveriş için internet sitesi mevcut. Bernardo'nun yeni serisi Rose Carnival ürünlerini ben çok beğendim. Modelleri incelemek ve satın almak için tık tık Bernardo Online Alışveriş

Sayfayı Paylaş