gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rotavirüs aşısı yaptırsam mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

iyi aksamlar 2 aylik kizim var bugun doktora gittik aylik kontrol icin bidahaki ay ozel asisi var rotavirus dedi sizler cocuklariniza yaptirdinizmi bu asiyi istege bagli dedi doktor aklim karisti yardimci olursaniz sevinirim tskler simdiden

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyaretçimiz bu aşının ne işe yaradığını sizin için araştırdık ancak tabi karar yinede sizin :tik: sağlıklı günler...
    Genellikle kış aylarında çocuklarda ishalin ortaya çıkmasına neden olan rotavirüs çocuklara zarar verebilmektedir bu nedenle uygulanan rotavirüs aşısı oral yoldan uygulanır bu virüsün en çok 4-24 aylık çocukları etkilediği bilinmektedir.

rotavirüs aşısı yaptırsam mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rotavirüs Aşısı Ateş Yaparmı

Rotavirüs Aşısı Ateş Yaparmı

Rotavirüs Aşısı Ateş Yaparmı ? Selam kızlar lütfen acil cevap yazın bana acaba Rotavirüs Aşısı Ateş Yaparmı ?
  2. Su Çiçeği Aşısı Yaptırılmalı Mı

Su Çiçeği Aşısı Yaptırılmalı Mı

Su Çiçeği Aşısı Yaptırılmalı Mı ? Arkadaşlar su çiçeği aşısının yaptırmak zorunlu mu yaptırmasak ne olur ?
  3. 12 haftalık oğluma rotavirüs aşısı gereklimi sizce?

12 haftalık oğluma rotavirüs aşısı gereklimi sizce?

Oğlumn 12 haftalık ve rotavirüs aşısına karar verebilmem için son haftamız.Sizce bu aşı çok gerekli mi?Yaptırmasam ne olur?
  4. GRİP AŞISI FAYDALI MIDIR?

GRİP AŞISI FAYDALI MIDIR?

grip aşısı faydalımı,grip aşısının faydası varmı,grip aşısı fayda sağlıyormu,grip aşısı olan grip olmazmı,grip aşısı faydaları nelerdir,grip aşısı hastalıktan korurmu,grip aşısı faydalımıdır,girp aşısı fayda ve zararları hakkında bilgiler Dünya Sağlık Örgütünün verileri korkunç bir gerçeği gözler önüne serdi. Dünya Sağlık Örgütü yaptığı açıklamada mevsimsel gribe dünyada 3 ile 5 milyon...
  5. kan testi yaptırsam çıkar mı?

kan testi yaptırsam çıkar mı?

merhaba.benım adetım 7 gun gecıktı.döllenmeden bu yana 12gun gectı.dun erken gebelık testı yaptım negatıf cıktı.bugunde azda olsa kanamam var sızce regl mı lekelenme mı? kahverengı olarak geldı basta ama kırmızı olarak devm ettı.cok kasık agrım var.kanda gebelık testı yaptrsam cıkar mı sızce.erken oldugu ıcın cıkmaz dıye okkuyorum her yerde .yardımcı olursanız cok sevınırım

Sayfayı Paylaş