gebe
  1. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

Royal: Sarkozy Türkiye konusunda bilerek yalan söyledi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında fuhrer_albay tarafından paylaşıldı.

Royal: Sarkozy Türkiye konusunda bilerek yalan söyledi PARİS (A.A)

Fransa'da cumhurbaşkanı seçimini kaybeden Sosyalist aday Segolene Royal, ikinci tur öncesi yapılan son televizyon tartışmasında, cumhurbaşkanı seçilen Nicolas Sarkozy'nin Türkiye'nin AB üyeliği konusunda "bilerek yalan söylediğini" belirtti.

Genel seçimlerler öncesi Sosyalist adaylara destek vermek amacıyla Marsilya'ya giden Royal, burada yaptığı konuşmada, ikinci tur öncesi Sarkozy ile televizyonda yaptıkları tartışma programına atıfta bulunarak, "Sarkozy, bilerek yalan söyledi. Tartışma sırasında seçmenlere gerçeği söylemedi. Seçildiği takdirde, müzakereleri keseceğini söylemişti. Ama bunun gerçekleşmeyeceğini biliyordu. Şimdi geri adım attı" dedi.
    Royal, Sarkozy'nin Türkiye konusu dışında diğer konularda da seçmenlere doğruyu söylemediğini savundu.
    Seçim öncesi yapılan son tartışma programında Sarkozy, Türkiye müzakereleri engelleyeceğini iddia ederken, Royal, Türkiye'ye AB kapısının kapatılmaması gerektiğini söylemişti.
    Sarkozy, seçimlerden hemen sonra yaptığı açıklamada, şu anda önceliğin AB anayasasıyla ortaya çıkan krizi aşmak olduğunu, Türkiye konusunu daha sonra gündeme getireceğini ifade etmişti.

</B>

Royal: Sarkozy Türkiye konusunda bilerek yalan söyledi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Yalan Söyledim

Cengiz Kurtoğlu - Yalan Söyledim

Mia edw, mia ekei stin agalia sou vardia ksena xadia ma 8a deis 8a kais cause I' m a bomb digi, digi... Ti dropi, ti dropi afeles agori xoris love story (ne, ne) Na pas na ksanapeis to pima (ne, ne) S' aftes pou s' agapoun Erwta poulas, tazeis Gi ke ourano Oups to lene gallika Gigolo Oneira poulas se kardia ke mialo Ma de se 8elw, asto pia Gigolo Erwta poulas ke ftinw adrismo Pou tin exeis...
  2. Obama ile Sarkozy arasına Türkiye girdi

Obama ile Sarkozy arasına Türkiye girdi

Prag'da AB liderlerine Türkiye'yi üyeliğe kabul etme çağrısı yapan Obama'ya Sarkozy'den jet yanıt geldi. AB dönem başkanlığını yürüten Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da bulunan Obama, Avrupa Birliğine Türkiye'yi üyeliğe alması çağrısında bulunurken, bunun İslam dünyasına ''olumlu bir sinyal'' olacağını belirtti. Obama, konuşmasında, Batının İslam ülkeleriyle daha yakın ilişkiler ve...
  3. Cansu Ceren Gönen Bana Yalan Söylediler şarkısı O Ses Türkiye 14 Mart

Cansu Ceren Gönen Bana Yalan Söylediler şarkısı O Ses Türkiye 14 Mart

Cansu Ceren Gönen söylediği şarkı O Ses Türkiye Van Özel Cansu Ceren Gönen Bana Yalan Söylediler şarkı sözü o ses Türkiye O Ses Türkiye Van Özel programında Cansu Ceren Gönen'in seslendirdiği Bana Yalan söylediler adlı şarkının sözlerini sizler için paylaşıyoruz Melek'ler. Bir aleme indim yalnız, Yerde toprak, gökte yıldız. Bir yan susuz bir yan deniz. İki el, bir baş verdiler, Bir çift...
  4. Özcan Deniz Yalan mı Söyledi?

Özcan Deniz Yalan mı Söyledi?

özcan deniz wilma elles özcan deniz haberleri wilma elles haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün basında çıkan bir haberde Wilma Elles'in Özcan Deniz'in klibinde oynamak istediği ve sanatçının bu isteği kibarca reddettiği yazılmıştı. Ancak Elles bu iddiayı kesinlikle reddetti, ona göre Deniz yalan söylemiş... Özcan Deniz'in, "Wilma Elles beni arayıp 'Filminde oynamak...
  5. İslamda Bilerek Yalan Söylemenin Hükmü Nedir?

İslamda Bilerek Yalan Söylemenin Hükmü Nedir?

yalan söylemenin günahı yalan söylemenin zararları yalan söylemenin günahı Yalan söylemek başlı başına zaten kötü bir ahlaktır. İslamda çok özel durumlar harici yalan söylemek büyük günahtır. Eğer birde yalan yere yemin ediliyorsa bunun günahı çok daha ağır oluyor. İslam da yalan yere yemin edenlerle ilgili dini bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Allah adı anılarak edilen yeminler ğamûs,...

Sayfayı Paylaş