gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

RTÜK Başkanı Zahid Akman "İstifa Etmiyorum"

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Akman suçlamaların dış kaynaklı komplo olduğunu öne sürerek "Onursuzca yapılan saldırıya karşı verilecek en iyi cevap, görevde kalmaktır" dedi.. [​IMG]

RTÜK Başkanı Zahid Akman, Almanya'daki Deniz Feneri ve kooperatif davalarıyla ilgili olarak iddialara "hodri meydan" diyerek "Onursuz saldırıya en iyi cevap, görevde kalmaktır" yanıtı verdi. Akman, NTV'de hakkındaki iddiaları şöyle yanıtladı:

* (Köksal Toptan'a) Hakkımdaki iddialara karşı 11 tekzip, onlarca ihtarname var. Sayın Toptan ve Bahçeli, gürültüye bakarak, belki 'kenara çekilse gerçeklerin ortaya çıkmasını sağlayabilir' diye düşünmüş olabilirler... Özellikle Sayın Kemal Kılıçdaroğlu için söylüyorum, dokunulmazlık zırhının ardına saklanarak beni küçük düşürmeye çalışıyorsunuz. Yüreğiniz yetiyorsa hodri meydan.

TİCARİ FAALİYETLER

* 5 yaşından beri ticari faaliyetlerim var. 2005'ten sonra herhangi bir ticari belgede imzamı bulsunlar gereğini yaparım. Ancak 3 ayda çekilebildim ticari faaliyetlerden.

* Ticaret yapan, alım satım yapan bir şirkete ortaklığım yok. Bir arsa bir de Armada ortaklığı olan hisselerim var. Yalan söylediğimi iddia eden o yalancılar bir belge ortaya çıkarsınlar yine istifa ederim.

* Armada ile ilişkim daha önceye dayanır. Kira geliri ticari faaliyet mi?

* Kurye olduğumu iddia ettiler. Mahkeme bitti. Benle ilgili ne var? Bonn kilisesinin önünde fotoğraf çektireceğim...

* Almanya'da kooperatife 2003'te üye oldum. 2005'te ayrıldım.

* Saldırılar, yabancı birtakım istihbarat faaliyetlerinin de içinde olduğu faaliyetler gibi geliyor bana.

* Başbakan görevde kal dedi.

sabah

RTÜK Başkanı Zahid Akman "İstifa Etmiyorum" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rtük,e reklam şikayeti

rtük,e reklam şikayeti

tüketici şikayet mektubu örnekleri tüketici şikayet mektubu örneği rtük reklam rtük et reklam et Radyo ve Televizyon Üst Kuruluna (RTÜK) 2007 yılı içinde gelen 138 bin 14 adet şikayet bildiriminin yüzde 15'inin reklam kuşaklarıyla ilgili olduğu bildirildi. 2007 yılı içinde RTÜK'e 138 bin 14 şikayet başvurusu yapılırken, bu bildirimlerin yüzde 15'ini, yani 20 bin 135'ini reklam kuşaklarıyla...
  2. ATV- Sabah’ın satışına RTÜK üyelerinin tepkisi sürüyor

ATV- Sabah’ın satışına RTÜK üyelerinin tepkisi sürüyor

ATV- Sabah’ın Çalık Grubu’na devrine ilişkin RTÜK üyelerinden tepkiler gelmeye devam ediyor. RTÜK Üyeleri Şaban Sevinç ve Mehmet Dadak’ın ardından CHP’li Hülya Alp kaleme aldığı karşı oy yazısında “Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, bu kararıyla hem sektörün, hem de kendisinin çalışma esas ve usullerini belirleyen yasa hükümlerini ihlal etmiş; bununla da kalmayarak süreci, yeni ihlallere ve yeni...
  3. Başkan

Başkan

Rüyada kendinizi bir kuruma, bir daireye, bir yere baskan oldugunu görmeniz, yükselme hirsinizin çok olduguna, fakat bu arzunuzun size faydasindan daha çok zarari dokunacagina isarettir. Rüyada bir baskan ile tanisip konustugunu gör-mek ise, arkadaslarinizla, dostlarinizla veya is ortaklarinizla aranizda büyük anlasmazliklar çikacagina yorumlanir.
  4. Rtük  avatarları

Rtük avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Dj Akman

Dj Akman

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş