gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

RTÜK'e En Çok Şikayet Edilen Diziler

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şikayet alan diziler, şikayet edilen diziler, rtük şikayet edilen diziler

Sevgili melekler, hepimiz evlerimizde tv izliyor, pek çok yayından rahatsızlık duyabiliyoruz. Türk aile yapısına, örf ve adetlerimize uygun olmayan programlar karşısında da sessiz kalmıyor ve Radyo Televizyon Üst Kurulu'na şikayette bulunabiliyoruz. Merak ediyor musunuz, acaba hangi programlar en çok şikayeti alıyor?...

rtük.jpg

RTÜK'e En Çok Şikayet Edilen Diziler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diziler Şikayet Şampiyonu

Diziler Şikayet Şampiyonu

İzleyiciler, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) İletişim Merkezini, geçen yıl, en fazla yerli dizileri şikayet etmek için aradı. Dizilerdeki şiddet ile sigara ve alkol kullanımı görüntülerinin fazla olması, şikayetçi olunan konuların başında geliyor. AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, 2007 yılında, RTÜK’ün 444 1 178 numaralı iletişim merkezine, vatandaşlardan rekor düzeyle başvuru...
  2. RTÜK'e en çok şikayet edilen dizi hangisi

RTÜK'e en çok şikayet edilen dizi hangisi

Hem şikayet ediliyor hemde her hafta reytinglerde en üstlerde yer alıyor nasıl iş bu ben anlamadım:S:S Yerli diziler, RTÜK’e gelen şikayetlerde ilk sırada yer aldı. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'na (RTÜK) 2009 yılında en çok şikayet yerli dizilerden gelirken, bu diziler arasında ilk sırayı ''Aşk-ı Memnu'' dizisi aldı. Gelen şikayetlerin yüzde 20'si diziler üzerinde yoğunlaşırken,...
  3. Dünyanın en çok tercih edilen 8 diyeti

Dünyanın en çok tercih edilen 8 diyeti

diyetisyenimin verdiği liste cansu dere diyeti Hemen hemen her kadın vücudunda ki fazla kilolardan dolayı şikayetçi.Bende dahil.Benimde bir 9 kilo fazlam var.Şuan 69 kiloyum ve 9 kilo vermek için çaba gösteriyorum:DBayadır bir diyete ara vermiştim ama şu sıralar tekrardan başladım.İnşallah istediğim kiloya kavuşurum.Ben diyetimi diyetisyenimin verdiği listeye göre yapıyorum.Sıradan bir diyet...
  4. En çok tercih edilen üniversite bölümleri 2011

En çok tercih edilen üniversite bölümleri 2011

2011 yılında en çok hangi ünüversiteler tercih edilmiş melekler bununla ilgili bir haber var mı merak ediyorum. Bende seneye kazanacağım ve en çok tercih edilen üniversiteye gireceğim :D:D
  5. En Çok Tercih Edilen Eyeliner Modelleri 2014

En Çok Tercih Edilen Eyeliner Modelleri 2014

eyeliner çeşitleri, eyeliner modası 2014, eyeliner nasıl sürülür İncecik bir çizgi halinde ya da kuyruklu, tam bir kedi gözü şeklinde ya da bembeyaz. Sevgili melekler, çeşitleri bulunan eyeliner sürme tekniklerinden hangisini seçerseniz seçin, eyelinerın modası hiç geçmiyor, içiniz rahat olsun. Hoş ve bakımlı bir yüz için bakın eyeliner nasıl sürülüyor, hangi çeşitleri kullanılıyormuş......

Sayfayı Paylaş