gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Ruhu bile duymaz :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Fransız, İngiliz, Alman, Rus, İranlı, Holandalı, bir de bizim Temel barda sohbet ederlerken sıra gelmiş memleketlerini övmeye.. İngiliz,
    "Arkadaslar. ." demiş "Bizim biramız cok meşhurdur.. içmeye kıyamazsınız

Fransız hemen girmis konuya
    "Bizim kızlarımız meşhurdur.." demiş, "öpmeye kıyamazsınız"

Alman içini cekip " Hey gidi memleketim.. " demiş,
    "Biz öyle Arabalar üretiriz ki binmege doyamazsınız. ."

Holandalı hemen atılmış, "Evlerimiz.. " demiş,
    "Bizim dünya şirini evlerimiz meşhurdur.."

Bizim en meşhur şeyimiz KGB'dir.." demiş Rus,

"Dünyanın bir ucunda sinek havalansa haberdardır ! ..

Sıra ona gelince İranli ya
    " Halılarımız. ." demiş, "Yumuşacıktır ve çok meşhurdur.."

Sonra hepsi birden suskun oturan Temele dönmüşler..
    Sakin sakin bakmış onlara ve gülerek baslamış söylemeye..

"Bizim delikanlılarımız meşhurdur.

Öyle ki ;
    Alır Fransızın kızını , içer ingilizin birasını , Atar Almanın arabasına , Götürür Holandalının evine , Yatırır iran halısının üzerine , Degil kocasının, KGB'nin bile ruhu duymaz.."

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Ruhu bile duymaz :)
    Veyyyyyyyyyyy :Dİyi oturmuş yani...

Ruhu bile duymaz :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağır Duymaz Uydurur

Sağır Duymaz Uydurur

Ben bir cümle söylüyorum alttaki sağır duymayıp uyduruyor :D Sonra o da başka bir cümle söylüyor, başka biri gelip devam ediyor. üstteki:dalgın koşarken çukura düşmüş alttaki:salgın kaçarken çakalı mı dövmüş? Başlıyorum Bugün çok sessiz geçti
  2. Bil;

Bil;

Bil; sana ettiklerim cezasız kalmadı, yaptıklarımın bedelini teker teker ödedim.. Giderken benim sana yaşattıklarımı bana da başkası yaşatsın diye ah etmiştin ya, bil; ahın yerde kalmadı.. Öyle bir zalimin eline düştü ki kalbim, sana çektirdiklerimin bin beterini çektim.. Öyle haklı çıkardı ki seni zaman, acıyla her `ah` çekişimde aklıma sen geldin.. İsterdim ki böyle yaşanmasaydı her...
  3. Ruh

Ruh

Ruhla ilgili rüyayı Efendimiz Aleyhisselam ahiret kısmeti ile tevil buyurmuşlardır; Ruh baht açıklığına, devlete ve saadete, anne babaya, mal ve şerefe; Ruhun cesetten çıktığını görmek emanetleri sahiplerine vermeye, hastanın veya hapisteki kimsenin kurttulmasına ya da görüşmediği kimselerle bundan sonra görüşmeye delalet eder.Rüyada bir ruhun sizinle konuştuğunu gördüyseniz, gizli...
  4. Emel Müftüoğlu - Ruhun Duymaz

Emel Müftüoğlu - Ruhun Duymaz

Evirip çevirip ne dolaplar Sağır sanıyorsun bütün kulaklar Komşu da pişer bize de düşer diye diye Karıştırdın ne haltlar Eli işte kaşı gözü oynaşta Hem kumar da kazanır hem aşkta Hababam de babam adam bu yasta Dibine vurdu muhabbetin Bu kadar da olmaz oh yaralı durmaz Bu işin hesabı mahşere kalmaz Kıyısı köşesine deymeyin neşesine Ay ay bakınız gönlümün paşasına Arabadan iner dolmuşa biner...
  5. Sağır Duymaz Uydurur Oyunu :)

Sağır Duymaz Uydurur Oyunu :)

Oyunun isminden de anla$ildigi gibi, yukardaki kullanicinin yazdigi cümleyi ba$ka bir $ekilde anlami$ gibi yazicaz... Örneğin: -Çok güldüm -Gümbürtü mü duydun hahaha Buna da ben başlayım bari Yemeğe çıkalım mı?:ar4fd:

Sayfayı Paylaş