gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

ruhuma asla !!!

Konu, 'Karikatürler' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    :puhas::puhas: harikaymış emeğine sağlık canım

ruhuma asla !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asa

Asa

Bakınız; Baston.Asa, baston veya sopa, büyük güç anlamına gelir. Kişi elinde bunlardan birini tuttuğunu görürse fevkalade güçlenecek demektir.Rüyada asa görmek fakirlikle yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada asa görmek, serefli, kuvvetli, kudretli ve halka yardim eden bir kimseye isaret eder. Asanin kirildigini gören kimse, memur ise vazifesinden alinir, eger tacir ise, ticareti...
  2. Gülşen - Ruhumu Asla

Gülşen - Ruhumu Asla

ama senin değilim yar değilim sebebi war bahanesi yok üstelik divanen delinim tam kalbime gelmedi ok yetmez tacını tahtını bahtını versen yetmez yetmez varını yoğunu çoğunu sersen yetmez eğmez başını bu yürek ölse çula çaputa eğmez ruhum aşkın esiri başka esaret sewmez malımı al mülkümü al olsa gel samur kürkümü al yerimi yurdumu uykumu tende en kuytumu al ama senin değilim yar değilim...
  3. Sezen Aksu - Ruhuma Asla

Sezen Aksu - Ruhuma Asla

Yetmez tacını tahtını bahtını versen yetmez Yetmez varını yoğunu çoğunu sersen yetmez Eğmez başını bu yürek ölse çula çaputa eğmez Ruhum aşkın esiri başka esaret sevmez Malımı al mülkümü al Olsa gel samur kürkümü al Yerimi yurdumu uykumu Tende en kuytumu al Malımı al mülkümü al Olsa gel samur kürkümü al Yerimi yurdumu uykumu Tende en kuytumu al Ama senin değilim yar değilim...
  4. Astım

Astım

Astımın tipik karakteristiği bronşların mukoza ödemiyle daralmasından ötürü olan episodik dispne'dir (nefes darlığı). Bu durum polijenik bir kalıtım biçiminde genetik kökenli olabilir; fakat enfeksiyon, allerji ve emosyonel faktörler de rol oynayabilir. Muhtemelen psikolojik mekanizmaların rol oynaması için bronşiyal aşırı duyarlığa somatik bir yatkınlık bulunması gerekir. Astımlılarda belirli...
  5. Ruhumda Asla Melekritik

Ruhumda Asla Melekritik

2008 yapımı bir Macar filmi olan Ruhumda Asla, yaklaşık 50 yıldır yönetmenlik yapan ve bugün artık 80 yaşında bulunan Péter Bacsó’nun son filmi. Ülkesinin zanaatkar yönetmenlerinden biri olan Bacsó, dijital teknoloji kullanarak ufak ve genç işi bir film yapmaya kalkışmış. Filmin kahramanı Boróka, 18 yaşını yeni doldurmuş, aklı bir karış havada genç bir kız. Erkek arkadaşının onu ufak ufak bir...

Sayfayı Paylaş