gebe
  1. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18

Ruhun Beş Kuruş Etmezmiş

Konu, 'Videolar' kısmında HoshKız tarafından paylaşıldı.

2. HoshKız

HoshKız Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    18
    Seninde Hesap vericeğin Biri Çıkar Elbet Sende benim Gibi Gözyaşlarınla Beklersin Elbet Sende, Sende Benim Çektiklerimi çekersin Elbet

Ruhun Beş Kuruş Etmezmiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuruş

Kuruş

: Kuruş Rüyada altından yapılmış kuruşlar görmek, zengin olup uzak ülkelere yolculuk yapacağınız anlamına gelir. Gümüş kuruşlar, şanssızlığın ve kavganın işaretidir.
  2. Ruh

Ruh

Ruhla ilgili rüyayı Efendimiz Aleyhisselam ahiret kısmeti ile tevil buyurmuşlardır; Ruh baht açıklığına, devlete ve saadete, anne babaya, mal ve şerefe; Ruhun cesetten çıktığını görmek emanetleri sahiplerine vermeye, hastanın veya hapisteki kimsenin kurttulmasına ya da görüşmediği kimselerle bundan sonra görüşmeye delalet eder.Rüyada bir ruhun sizinle konuştuğunu gördüyseniz, gizli...
  3. Beş

Beş

Rüyada beş rakamı, kısa süre içinde olacak şeyleri haber verir. Görülen şey beş vakitte gerçekleşir.
  4. Gökçe - Beş Kuruş Yok (2009) Albüm Tanıtımı

Gökçe - Beş Kuruş Yok (2009) Albüm Tanıtımı

İlk albümü Böğürtlenli Reçel'le tatlı bir çıkış yapan Gökçe'nin, acı gerçekleri kendi aynasından yansıttığı 2. albümü "5 Kuruş Yok" Pasaj Müzik etiketiyle Nisan ayında yayınlanıyor. İçinden geldiği gibi söz yazdığını ve müzik yaptığını söyleyen Gökçe, birbirinden çok farklı şarkıları bir araya getirdiği yeni çalışmasını çok sevdiğini ve içten olduğunu dile getiriyor. Albümde yer alan...
  5. Beş Para Etmez Deyiminin Anlamı

Beş Para Etmez Deyiminin Anlamı

"beş para etmez" deyimi tam olarak hangi anlama geliyor, merak ediyorum doğrusu. bu deyim hakkında bana bilgiler verebilir misiniz arkadaşlar, şimdiden çok sağolun...

Sayfayı Paylaş