gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ruhun çıkması

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada ruhun cesedden çikarildigini görmek, emanetleri sahiplerine vermeye veya hastanin hastaligindan yahut hapis kimsenin hapislikten kurtulmasina isarettir. Bazen ruhun cesedden çikarildigini görmek, rüya sahibinin görüsemedigi kimselerle görüsmesine isarettir

Ruhun çıkması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ruh

Ruh

Ruhla ilgili rüyayı Efendimiz Aleyhisselam ahiret kısmeti ile tevil buyurmuşlardır; Ruh baht açıklığına, devlete ve saadete, anne babaya, mal ve şerefe; Ruhun cesetten çıktığını görmek emanetleri sahiplerine vermeye, hastanın veya hapisteki kimsenin kurttulmasına ya da görüşmediği kimselerle bundan sonra görüşmeye delalet eder.Rüyada bir ruhun sizinle konuştuğunu gördüyseniz, gizli...
  2. Ruh hastalıkları

Ruh hastalıkları

ruh hastalıkları çeşitleri ruh hastalıkları isimleri ruh hastalıkları, çeşitleri, ve korunma yolları, nedir, belirtileri, tedavisi, ve tedavi yöntemleri, akıl hastalıkları, ruhsal hastalıklar Günümüz şartlarında ki strese bakarsak şayet, "ruh hastası olmamak ne mümkün" diyor ve sizi ruh hastalıkları hakkında ki bilgilerle başbaşa bırakıyorum Melek'ler:) Benim öyle dediğime...
  3. Dil üzerinde sivilce çıkması

Dil üzerinde sivilce çıkması

dilin üstünde sivilcelenme,dil üstündeki sivilcelenme neden olur,dil üstü sivilcelenmenin nedenleri,dil üstü sivilcelenmenin tedavisi hakkında bilgiler Dil üzerinde sivilce, küçük yumuşak şişlikler yada yumuşak, beyaz ve kırmızımsı renkte şişlikler bulunabilir. Bunlar genellikle ağrılıdır ve dil üzerinde bulunan mantar biçimli tat tomurcuklarının tahriş olması sonucu meydana gelir....
  4. dikiş yerlerinde saç çıkması

dikiş yerlerinde saç çıkması

10 yıl önce beyin ameliyatı oldum dikiş yerlerimde saç yok.Acaba tekrar saç çıkması için bitkisel bir çözüm var mı?

Sayfayı Paylaş