gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Rujunuzu Evinizde Yapabilirsiniz!

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

evde ruj yapımı, evde ruj nasıl yapılır, ev yapımı ruj

Sevgili melekler, artık herşeyn ev yapımı olanı tercih ediliyor ve bu gıda maddeleriyle sınırlı değil. ize hazırlayabilTemizlik malzemelerinden tutun kişisel bakım ürünlerine kadar herşey evde hazırlanabiliyor. İşte bunlardan biri olan rujunuzu da evde kendi kendinize yapabilirsiniz. Nasıl mı?

ruj.jpg

Bitkisel formüllerle kendi rujunuzu kendiniz yapabilir, daha dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. "Canım ruj yapmak bu kadar da kolay

olamaz" diyenlere verdiğimiz tarife bakmalarını öneririz. Çünkü gerçekten çok zor diye baktığımız pek çok kozmetik malzemenin aslında kimyasal birleşimlerden başka bir şey olmadığını fark edeceksiniz.

İşte evde ruj yapımı:

Malzemeler

- 1 yemek kaşığı balmumu – yoksa vazelin (eritebilmek için altında kaynar su dolu kap olmalı)

- 1 tatlı kaşığı gliserin

- 1 çay kaşığı karabiber yağı

- 1 çay kaşığı Aloevera yağı (sarısabır)

- 1 çay kaşığı kırmızı gıda boyası

- 1 çay kaşığı vanilya

Gıda boyasını istediğiniz ruj renginde seçebilirsiniz.

Nasıl yapılır

Balmumunu eritin. Tüm malzemeleri karıştırın ve rujunuz hazır. Hazırladığınız karışımı bitene kadar saklayabilirsiniz.

Rujunuzu Evinizde Yapabilirsiniz! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayram çikolatasını evde yapabilirsiniz

bayram çikolatasını evde yapabilirsiniz

Ekonomik olsun derseniz sizde çikolatanızı evde hazırlayabilir ,misafirlerinize sunabilirsiniz...Bütçenizi sarsmadan çikolata yemek isterseniz buyrun yapın:) 150 gram şeker, 150 gram fındık, 300 gram bitter çikolatadan 20-25 ikramlık el yapımı çikolata çıkıyor. Bilim adamlarına göre, mutluluk hormonu ''endorfin''i harekete geçiren, çocukların vazgeçilmezi olduğu kadar yetişkinlerin de...
  2. Evde ruj yapımı

Evde ruj yapımı

ruj yapımı ruj yapımında kullanılan malzemeler evde yapımı ev evde makyaj malzemesi Kızlar evde bir ruj yapımı denemesine varmısınız?İŞte sizlere evde ruj yapmak için gerekli malzemeler ve hazırlanışı.:) malzemeler 1çay kaşığı kaşığı parafin 1çay kaşığı bal mumu 1 çay kaşığı vazalin 1çay kaşığı buğday özü yağı 1tatlı kaşığı çilek esansı ve gıda boyası Hazırlanışı:Parafin ,vazalin ve balmumu...
  3. Dişiniz ağrıyorsa evde neler yapabilirsiniz?

Dişiniz ağrıyorsa evde neler yapabilirsiniz?

20 lik diş ağrısına ne iyi gelir yirmilik diş ağrısına ne iyi gelir rakı gelirmi 20lik yirmilik iltihabı Ben şuan 21 yaşındayım ve şu yaşıma gelene kadar bir kerecik olsun ciddi bir diş ağrısı çektiğimi bilmem.Taaa ki yirmilik diş başıma dert olana kadar.Ne kadar zor bir dişmiş ya:S:S:SÇok ağrılı bir şekilde çıkıyor.Baş ağrılarına,ani bir sızlamaya hatta apse yapmasına akdar bir çok sorunlar...
  4. Çocuğunuza ev yapabilirsiniz meleklerim

Çocuğunuza ev yapabilirsiniz meleklerim

Ev şeklinde genç yatağı Genç odası için dekorasyon fikri Genç odası takımlarından beğendiğiniz aldınız oda hazır. Ama sihirli bir dokunuşla odayı dahada güzelleştirmek ister misiniz meleklerim? Bu yatak üstünde ev şeklinde perdeyi sizde evinizde dikebilirsiniz meleklerim.
  5. Evde Ruj Yapımı nasıl oluyor

Evde Ruj Yapımı nasıl oluyor

Kızlar duydum ki evde de ruj yapılıyormuş ben bunu yeni duydum iyi mi:) Peki evde ruj yapılıyormuş da nasıl yapılıyormuş işte onu daha da merak ettim evde ruj yapan varsa aranızda bana da yazsın nasıl yapıldığını:)

Sayfayı Paylaş