gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Ruküde ki Ağaç

Konu, 'Resimleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

mucize olaylar ağaç
    ağaç, kabeye dönmüş halde, resimler, ibret alınacak olaylar, hakkındaki resimi bulabilirsiniz
    Kabe'ye Dönmüş Rükûdaki Ağaç sizde görün istedim hanımlar

Sidney yakınlarındaki bir ormanda bulunan bir ağacın alt kısmı yaradana ibadet ederken bizlerin rükû halinde aldığımız pozisyonda bulunmuştur.

Daha detaylı baktığımızda insan şeklindeki ağacın ellerinin dizlerinde olduğu da açıkça görülmektedir. Daha ilginci ise ağacın yüzünün Kâbe'ye dönmüş olmasıdır.

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. @papatyam@

@papatyam@ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    gerçekten ya benimde tüylerim diken diken oldu çok etkilendim ağaç bile rüku ediyo mucize gibi......

ßeLeN bunu beğendi.
Ruküde ki Ağaç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Hayatinda BÖyle Bİr AĞaÇ YetİŞtİrdİn Mİ Kİ Keseceksİn!

En Hayatinda BÖyle Bİr AĞaÇ YetİŞtİrdİn Mİ Kİ Keseceksİn!

SEN HAYATINDA BÖYLE BİR AĞAÇ YETİŞTİRDİN Mİ Kİ KESECEKSİN! Bahçe Mimarı Mevlut Baysal anlatıyor: Çankaya Köşkü'nde bahçesini yapıyordum. Bir gün Atatürk, yaveri ve ben bahçede dolaşıyorduk. Çok ihtiyar ve geniş bir ağacın Atatürk'ün geçeceği yolu kapadığını gördük. Ağacın bir yanı dik bir sırt, diğer yanı suyu çekilmiş bir havuzdu. Ata, havuz etrafındaki kısma yaslanarak karşı tarafa geçti....
  2. Ağaç

Ağaç

Ağacın tabiri, o ağacın cinsine, mahiyetine, faydalı ya da faydasız olma gibi özelliklerine göre yapılır Her mevsim yeşil kalan, yaprakları dökülmeyen ağaçları görmek dinde sebat etmeye, zenginliğe, uzun ömre ve rızkın devamına delalet eder. Yaprağını ddöken ağaçları görmek -ağacın cinsine göre- sevinç ya da üzüntüye; fakirlik ya da zenginliğe delalet eder. Tanınmayan ağaç endişe ve şiddetle...
  3. ağaç

ağaç

Ağacın tabiri, o ağacın cinsine, mahiyetine, faydalı ya da faydasız olma gibi özelliklerine göre yapılır Her mevsim yeşil kalan, yaprakları dökülmeyen ağaçları görmek dinde sebat etmeye, zenginliğe, uzun ömre ve rızkın devamına delalet eder. Yaprağını ddöken ağaçları görmek -ağacın cinsine göre- sevinç ya da üzüntüye; fakirlik ya da zenginliğe delalet eder. Tanınmayan ağaç endişe ve şiddetle...

Sayfayı Paylaş