gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rumeysa Sultan Kimdir biliyor musunuz

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar hepinize keyifli ve bol neşeli bir gün geçirmenizi diliyor ve aranızda Rumeysa Sultan Kimdir bilen var mı diye soruyorum. Rumeysa Sultan Kimdir biliyorsanız lütfen biyografisini yazın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

rumeysa sultan hakkında bilgi

Rumeysa Sultan kimdir kısaca

Aslen Bosna Hersek’li olan Nadia Frankos, 12 yaşında Osmanlı haremine girmiştir. Babası Cüreyc isimli orta halli Boşnak bir terziydi. Annesi Cabarrania Fransız bir ressamdı. Ağabeyi ile kendi adı yabancı olduğu için herkes onların Boşnak olduğuna inanmazdı. Annesi babası öldükten sonra başka bir adamla evlenip Fransa’ya gitmiştir. Ağabeyi ile geçinemeyen Nadia, zeki ve güzelliğiyle Şehzade Mustafa’nın gözüne girmiştir. 30 yaşında iki çocuğu Şehzade Mehmed ve Ayşe Sultan vardı. 39 yaşında gözü önünde boğdurulan Mustafa’dan sonra Validesi ile beraber İzmir’e yerleşirler.

Rumeysa Sultan Kimdir biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yusuf Day Kimdir biliyor musunuz

Yusuf Day Kimdir biliyor musunuz

Selam arkadaşlar geçenlerde bir yerde okudum Nefise Karatayın sevgilisiymiş Yusuf Day peki aranızda bu Yusuf Day Kimdir bilen var mı varsa yazsın merak ettim oda bir ünlü mü diye:S
  2. Rumeysa isminin anlamı nedir biliyor musunuz

Rumeysa isminin anlamı nedir biliyor musunuz

Selam kızlar ben geçenlerde bir isim duydum çok değişik geldi kulağıma ve hoşuma da gitti acaba Rumeysa isminin anlamı nedir biliyor musunuz?
  3. İnternetin Mucidi Kimdir biliyor musunuz

İnternetin Mucidi Kimdir biliyor musunuz

Selam arkadaşlar bana mümkünse bu sayfadan bir zahmet İnternetin Mucidi Kimdir yazar mısınız? Şimdiden vereceğiniz İnternetin Mucidi hakkında ki bilgiler için çok tşk ediyorum
  4. Ali Atay Kimdir biliyor musunuz

Ali Atay Kimdir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Ali Atay Kimdir bilen var mı? Ali Atay Kimdir biliyorsanız bana biyografi bilgilerini yazın.
  5. Halikarnas Balıkçısı Yazarı Kimdir biliyor musunuz

Halikarnas Balıkçısı Yazarı Kimdir biliyor musunuz

selam arkadaşlar acaba Halikarnas Balıkçısı Yazarı Kimdir bilen var mı aRANIZDA Halikarnas Balıkçısı Yazarı Kimdir bilen varsa bana yazsın lütfen.

Sayfayı Paylaş