gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Run 32 hatası alıyorum nasıl çözerim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selam RUN32 could not load ssl libary diye bi pencere çıkıyor ve bu hatayı alıyorum. Bu hatayı format atmadan nasıl düzenlerim bununla ilgili bir bilginiz var mı ?=

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Run 32 hatası alıyorum nasıl çözerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkeğinizin dilini nasıl çözersiniz?

erkeğinizin dilini nasıl çözersiniz?

Araştırmalara göre erkekler incinmekten ve zayıf görünmekten korktukları için kaçış yolu olarak susmayı ya da umursamaz görünmeyi tercih ediyor. Peki sorunun kaynağında neler yatıyor? Sebebini bilmeniz, çözümünü bulmamıza yardımcı olur. Önereceğimiz yöntemleri siz de deneyin ve erkeğinizin dilini çözün. Doğru kelimeleri seçin Sevgilinize en iyi arkadaşınızla yaşadığınız tartışmayı ya da...
  2. Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır hatası alıyorum

Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır hatası alıyorum

" Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır diye bir hata çıktı " diye bir yazı geldi msn deki arkadaşımdan. Sizler için araştırarak Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmıştır sorununu çözdüm. Yani en azından arkadaşımınkini çözdüm. ÇÖZÜMÜ ŞU ŞEKİLDE MELEKLERİM c:\windows\ klasörü altında "regedit" uygulaması var...
  3. Exception Processing Message c0000139 Parameters hatası alıyorum

Exception Processing Message c0000139 Parameters hatası alıyorum

Exception Processing Message c0000139 Parameters diye bi hata alıyorum arkadaşlarım. Bilgisayarıma bir tane oyun yükleyeyim dedim sonra bu hatayı veriyor işletim sistemim xp bana yardımcı olur musunuz lütfen.
  4. Temple Run Oyunu Android Telefona Nasıl İndirilir ?

Temple Run Oyunu Android Telefona Nasıl İndirilir ?

Android Telefona Temple Run Oyunu Nasıl İndirilir Android Telefona Temple Run İndirmek Sevgili melekler, hemen herkesin elinde olan çağın en teknolojik ürünü Android Telefona Temple Run Oyunu Nasıl İndirilir diye merak ediyorsanız bu sayfamız sizin için. Android Telefona Temple Run İndirmek ve bu oyunun keyfini sürmek için bakalım neler yapmamız gerekiyor ? (Android telefonunuza nasıl tema...
  5. Run 32 Hatası ve Çözüm Yolu

Run 32 Hatası ve Çözüm Yolu

Bu konu; run 32 hatası ve çözümü hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilgisayarda ki bazı arızalarda bir uyarı penceresi çıkar ve bizi uyarır. Bunlardan biri olan Run 32 hatası bu sayfamızın konusu. Eğer siz de bilgisayar kullanırken RUN32 COULD NOT LOAD SSL LİBARY şeklinde bir uyarı alıyorsanız çözümü i,çin yazımızın devamını okuyabilirsiniz... Başlat>Çalıştırı...

Sayfayı Paylaş