gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Rus kızlar, Hilton'a benzeme yarışında

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Bizimkiler tansu çiller için estetik olur. İşte rus bayanlarda Paris hilton için estetik oluyorlar... [​IMG]

Hilton otellerinin skandallarıyla ünlü vârisi Paris Hilton fanatikliği Rusya'ya da sıçradı.
    Rus kadınların, ABD'li sosyetik güzel Hilton'a benzemek için estetik ameliyatı yaptırdığı İngiliz basınında geniş yer buldu. Özellikle, üniversite öğrencilerinin Hilton'un dış görünüşüne sahip olabilmek için bıçak altına yatmaktan çekinmediği ve böyle bir şeyi erkeklerin kendilerine olan ilgilerini artırmak için yaptığı belirtildi.

"Hilton olma" modasında ön plana çıkan 19 yaşındaki Anna Ivanov isimli üniversite öğrencisinin "Hilton'a benzemek istiyorum" diyerek, estetik ameliyatlarına başladığı belirtildi. Arkadaşlarının kendisine Paris dediğini belirten Ivanov "Her yerim ona benzesin diye elimden gelen her şeyi yapacağım" dedi. Rus uzmanlar gençler üzerinde oluşan bu durumu eleştirirken "Bir başkası gibi olmaya çalışmak zihinsel rahatsızlık" yorumunu yaptı.

Paris Hilton ise ününe ün katmaya devam ediyor. Seksi yıldızın ABD'de kendi adını taşıyan bir gece kulübü açacağı kaydedildi.

habertürk

Rus kızlar, Hilton'a benzeme yarışında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deve Yarışı

Deve Yarışı

PADİŞAH KIZI İÇİN MÜNASİP OLAN KİŞİYE BİR TÜRLÜ KARAR VEREMEMİŞ. BUNUN ÜZERİNE BİR YARIŞMA DÜZENLEMEYE KARAR VERMİŞ. ÜÇ ADAYA DEVE YARIŞI YAPTIRACAKTI AMA BİRİNCİ GELENE DEĞİL DE SONUNCU OLAN DEVENİN SAHİBİNE VERECEKTİR KIZINI . BU YARIŞMA NASIL OLUR?
  2. Rus kızları/Türk kızları salakça bir karşılaştırma

Rus kızları/Türk kızları salakça bir karşılaştırma

rus kızları ruz kızları ruz kızlar kizlari 1- ruslar bakımlıdırlar türk kızları bakımsız oldukları gibi bide su üstüne çıkabilmek için her türlü bahaneyi anında üretmekten kaçınmazlar. örn: ben rahat bir kişiliğim/grunge ım/tarzım bu/hergün saç yıkanmaz sonra dökülür 2- ruslar uzun boyludurlar bizimkilerin kıçları yere yakın olduğu gibi akılları da yere yakındır. örn: ortalama türk kızı boyu...
  3. Tıklama Yarışı

Tıklama Yarışı

tıklama yarışı mouse hızlı tıklama mouse oyunu facebook oyunu fare "Click here" yazan düğmeyi verilen süre içerisinde 50 kez tıklamanız gerekiyor. Kulağa belki kolay gelse de, gitgide fazlalaşan mouse imleci ve "not here" (bu değil) düğmelerinin artması ve düğmelerin hareket etmeye başlaması işinizi iyice zorlaştıracak. http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/clickrace.swf
  4. hayvanların birbirlerine benzeme çabaları:D

hayvanların birbirlerine benzeme çabaları:D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. bir Türk kızı ile Rus kızı arasındaki 10 fark

bir Türk kızı ile Rus kızı arasındaki 10 fark

ruskızı rusların facebooku rusya şehirleri rus facebooku rusya şehirleri kızları özellikle bayan arkadaşlar lütfen alınmayın, msnden bana geldi bende sizlerle paylaşayım dedim, bence espirili, umarım beğenirsiniz, bu arada arattım çıkmadı, umarım yayınlanmamıştır, saygılarımla Bir Türk Kızı İle Rus Kızı Arasındaki 10 Fark... TÜRK KIZLARINDAN ÖZÜR DİLİORUM. 1- ruslar bakımlıdırlar türk...

Sayfayı Paylaş