gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Rus mafyasına baskın

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

yabancı mafya isimleri Yabancı istihbarat birimleri ve 400 kişilik özel tim İspanya'daki Rus mafyasına darbe vurdu.
    İspanya'da, Rus mafyasına karşı düzenlenen operasyonda 20 kişi gözaltına alındı. Yabancı istihbarat birimlerinin de işbirliğiyle 400'den fazla polisin görev aldığı operasyon Marbella, Malaga, Alicante, Madrid ve Barcelona kentlerinde yapıldı ve Rus mafyasının İspanya'daki kolunun en üst düzey temsilcileri kıskıvrak yakalandı.

Ulusal Mahkeme Hakimi Baltasar Garzon'un talimatıyla gerçekleştirilen operasyonda yakalanan Rus mafyasının üyelerinin "Vor Z Konen" ve "Tamboskaia" adlı grupların üyeleri oldukları kaydedildi. Yetkililer, Rus mafyasına karşı "son iki yılın en büyük operasyonunun" yapıldığını söyledi.

Rus mafyası İspanya'da son yıllarda son derece etkin hale gelmişti. Burada da tüm dünyada olduğu gibi özellikle beyaz kadın ticareti, silah kaçakçılığı, çalıntı otomobil ticareti yapan Rus mafyası, milyonlarca dolar kazanç elde ediyordu.

Opersyon sırasında mafya liderlerinin birbirinden lüks otomobillerine el konuldu, villalarına da el konulması bekleniyor. Bu villalara düzenlenen baskınlar sırasında el konulan bilgisayarları da incelemeye alındı.

hürriyet.com

Rus mafyasına baskın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mafya Babasi...

Mafya Babasi...

Mafya Babası Ve Kurnaz Çevirmen Mafya babası, korkutabildiği kuruluşlardan alacağı haracı toplaması için sağır ve dilsiz bir tetikçi bulmuştu.Tetikçi polisin eline geçtiğinde, onun fazla bir şey anlatamayacağını düşünüyordu. Mafya babası, bir süre sonra ödemelerde önemli gecikmeler olduğunun farkına vardı ve bunun hesabını sormaları için iki adamını tetikçiye gönderdi. Giden adamlar,...
  2. baskın basanındır***********

baskın basanındır***********

Herşey bana gönderilen bi maille başladı. aldığım mail sevgilimden geliyordu. ondan geliyordu ama onun göndereceği tarzda bişey olmadığı okadar belliydiki... mailde beni böyle bırak git git gidebilirsen şarkı vardır. o şarkı sözleri yazıyordu. benim saf ve aklı ermeyen sevgilimde beğendiği için maili bana yollamış. fakat en altta göndereni silmeyi unutmuşşş,:D e tabi hemen bunu...
  3. Başteröriste baskın..

Başteröriste baskın..

ETA örgütünün lideri Francisco Javier Lopez Pena, önceki gece Fransa’nın Bordeaux kentinde operasyonla ele geçirildi. Pena’nın sevgilisi Yolanda Molina’yı takip eden güvenlik birimleri, düzenledikleri baskında ETA lideri ile üç militanı yakaladı. FRANCISCO Javier Lopez Pena (49), namı diğer "Thierry", 1980’li yıllardan bu yana ayrılıkcı Bask grubunun silahlı kanadında önemli rol...
  4. Forum mafyaları :)

Forum mafyaları :)

A : Mesaj hazır mı? B : Hazır.. rep hazır mı? A : Hazır.. mesajı görelim B : Olmaz önce repi görelim A : Repin yarısı şimdi yarısı iş bittikten sonra A : Adamların bölümüme girmişler B : Senin adamların da bölümümde konu açmışlar A : Hakaret ve flooda rasladım Bekir! bir daha olmasın mekanımda B : Eksi reple şaka olmaz Nazmi abi.. şeytan doldurur A : Bu son mesajım.. bu işleri bırakacağım...
  5. Cezmi Baskın

Cezmi Baskın

İstanbul'da 1949 yılında doğan Cezmi Baskın, tiyatroya Bakırköy Halk Evi'nde amatör olarak başladı. Daha sonra aynı tiyatroya stajyer oyunculuk yaparak devam etti. LCC Language and Culture Center'dan eğitim aldıktan sonra, LCC'den ayrılan grupla birlikte tiyatro eğitimini geliştirmeye çalıştı. Bir süre grup oyuncularında ve Şehir Tiyatrosu'nda çalışan sanatçı, Ankara Sanat Tiyatrosu ve...

Sayfayı Paylaş