gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rusça İyi Akşamlar Nasıl Denir?

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Rusçada iyi akşamlar İyi Akşamlar Rusça ne

Dil öğrenme merakı olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Rusça iyi akşamlar söz dizisinin nasıl yazıldığını paylaşalım;

İyi akşamlar : Добрый вечер
    Okunuşu: Dobrıy veçır

Rusça İyi Akşamlar Nasıl Denir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MiaMİ AkŞaMlaRI

MiaMİ AkŞaMlaRI

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Nasıl İnce Belli Olursunuz?

Nasıl İnce Belli Olursunuz?

İnce belli, kalın kalçalı olmak hem kalbinizi hem de verdiği mutsuzluk sebebiyle ruhunuzu yorar. Beliniz bir türlü incelmiyor mu? Bu bölgeler ilk yağ depolanan ve en son yakılabilen yağlardır. Bu kısımdaki yağların erimesi bilinçli bir diyet ve hızlandırılmış spor programı gerektirir. Diyet yaparken sadece karbonhidrat alımını düşürmek yetmez. Meyvelerden ve sebzelerden basit şeker alımı...
  3. Rusça nickler

Rusça nickler

super nikler rusca oyun nickleri nikler super rusça kapak sözler rusça komik sözler Я тебя люблю / Seni Seviyorum Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar Всё, что...
  4. İyi aşure nasıl yapılır?

İyi aşure nasıl yapılır?

aşure nasıl yapılır asure asure nasil yapilir aşure ne zaman yapılır Melekler eminim hepiniz aşura yapmayı ve yemeyi çok sever.Ama ben nedense hiç sevemedim:)Çok tuhaf geliğyor bana tadı.Ekşi,tuzlu, tatlı karışık bir tat:)Yediğim zaman bir tat arıyorum ama her tattan olduğu için yiyemiyorum:)Yada bugüne kadar iyi bir aşure yemedim.Şahsen yapmayıda bilmiyorum:DAramızda klasın kzılar kaynanam...
  5. İyi Akşamlar Rusça

İyi Akşamlar Rusça

İyi Akşamlar Rusça - Arkadaşlar rusçadan iyi akşamlar nasıl yazılır

Sayfayı Paylaş