gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Rusça nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

super nikler rusca oyun nickleri nikler super rusça kapak sözler rusça komik sözler Я тебя люблю / Seni Seviyorum
    Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam

Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın

Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki

Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm

Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar

Всё, что мне нужно - это твоя любовь / tek ihtiyacım olan şey senin aşkın

Наша любовь не пройдёт с годами Любимая моя / askımız sonsuza kadar sürecek sevgilim

Я предлагаю тебе свою руку и сердце. / sana ellerimi ve kalbimi uzatıyorum

Я хочу, чтобы мы всегда были вместе. / sonsuza kadar senin olmak istiyorum

Когда я впервые встретил тебя, я сразу понял: это навсегда./ seni ilk gördüğümde bu askın hic bitmeyecegini anladım

лишь для тебя одной. / yaptıgım hersey senin için

Ты всегда в моих мыслях./ herzaman aklımdasın..

Ты всё, что мне нужно./ tek ihtiyacım olan sensin

Я благодарю Бога, что встретил тебя./ tanrıya seni bana verdiği icin sukurler olsun

Скажи, что любишь меня! / beni sevdiğini söle !

Я самый счастливый человек на Земле, потому что у меня есть ты. / dunyadaki en mutlu insanım cunku seni tanıdım

О своей любви к тебе я готов прокричать на весь мир / askımı tüm dünyaya haykırmaya hazırım..

Rusça nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel rusça msn nickleri

en güzel rusça msn nickleri

rusça msn nickleri rusca msn nickleri rusca msn nikleri nickleri rusça rusça güzel nickler Я тебя люблю / Seni Seviyorum Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar...
  2. rusça msn nickleri kısa

rusça msn nickleri kısa

rusça msn nickleri rusça iletiler Я тебя люблю / Seni Seviyorum Не могу жить без тебя / Sensiz yaşayamam Хочу, чтобы ты была моей / keske bana ait olsaydın Моя любовь не знает границ / askımın sınırları yok ki Я полюбил тебя с первого взгляда / ilk goruste sana asık oldm Любовь навеки в сердце моём / askın kalbimde sonsuza kadar Всё, что мне нужно - это твоя любовь / tek ihtiyacım...
  3. Rusça atasözleri ve anlamları

Rusça atasözleri ve anlamları

gulmeli sozler rusça atasözleri ve anlamları rusca atasozleri rusca sevgi sozleri vor sozler Her ülkenin yörenin kendine ait Atasözleri ve deyimleri vardır sizlere Rusça Atasözlerini ve türkçe açıklamalarını veriyorum Гусь свинье не товарищ. (Kuğudan domuza arkadaş olmaz..) Есть время плакать, есть и веселиться (Ağlanacak zaman da vardır eğlenilecek zaman da...) Из хорошей обезьяны не...
  4. İyi Akşamlar Rusça

İyi Akşamlar Rusça

İyi Akşamlar Rusça - Arkadaşlar rusçadan iyi akşamlar nasıl yazılır
  5. 2014 Rusça Aşk Sözleri

2014 Rusça Aşk Sözleri

rusça aşk sözleri, rusça türkçe aşk sözleri, türkçe açıklamalı rusça aşk sözleri Malum havalar iyice ısındı ve tatilciler için havuz ve deniz sezonu bir süre önce açıldı. Ülkemize akın akın gelen yabancı turistler ise tatil beldelerin de güneşin ve denizin tadını çıkarıyorlar. Rusya'dan gelen güzeller ise her ortam da kendilerini güzellikleri ile belli etmesini biliyorlar. Rusça bilmeyenler...

Sayfayı Paylaş