gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ruslar hangi alfabeyi kullanırlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ruslar hangi alfabeyi kullanırlar bu sorumun cevabını verecek olan arkadaşlarıma şimdiden sonsuz tşklerimi iletiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba, Rusça 33 harften oluşan ve Kiril abecesinin Rusçaya uyarlanmış şekli olan bir abece kullanırlar.

ruslar hangi alfabeyi kullanırlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kelebek Kanadindaki Alfabe

Kelebek Kanadindaki Alfabe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Öğretmenleriniz En Çok Hangi Kelimeleri / Cümleleri Kullanırdı?

Öğretmenleriniz En Çok Hangi Kelimeleri / Cümleleri Kullanırdı?

Sevgili Melekler, Hayatımızda bazen hiç unutmadığımız insanlar olur, bunların arasında da öğretmenlerimizden de bir iki kişi yer alır. Bazen sıklıkla kullandıkları kelimeler ve cümleler belleğimize kazındığı için anımsandığı zaman gülümseme yaratır yüzlerde. Aramızda halen öğrenci olanlar olduğu gibi öğrencilik yılları çok gerilerde kalan da var, o nedenle hem günümüzden hem geçmişten...
  3. Alfabe Yastıklar

Alfabe Yastıklar

takım ceketlerden yapılmış .Üzerlerine düğmeler,cepler ve farklı malzemeler eklenerek değişklik yapılabilir .:)
  4. Alfabeyi kim buldu, Alfabenin icadı

Alfabeyi kim buldu, Alfabenin icadı

alfabeyi kim buldu alfabeyi kim bulmuştur ilk alfabe buldu ilk latin alfabesini Bu yazı: Alfabeyi kim buldu, Alfabenin icadı içerik kısaca.. Alfabenin icadı, alfabe ne zaman bulundu, alfabeyi ilk kim buldu, alfabe hangi tarihte bulundu hakkında merak edilen bilgileri içermektedir. Sevgili Melek'ler, alfabeyi ilk kim ve hangi tarihte bulmuştur diye merak ediyor musunuz? O halde buyrun...
  5. Alfabe sözcüğü adını hangi alfabenin ilk iki harfinden alır

Alfabe sözcüğü adını hangi alfabenin ilk iki harfinden alır

Alfabe sözcüğü adını hangi alfabenin ilk iki harfinden alır bilen var mı? Selam millet size bir sorum var cevabını ben bilmiyorum o yüzden size soruyorum sizden biri bilirse bende öğrenirim diye :) Alfabe sözcüğü adını hangi alfabenin ilk iki harfinden alır bilen yazsın:D

Sayfayı Paylaş