gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Russel Crowe Filminde Hangi Türk Oyuncuları Oynatacak?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

russel crowe russel crowe haberleri russel crowe yeni filmi

Sevgili melekler, bildiğiniz üzere dünyaca ünlü aktör Russel Crowe ülkemizde bir film çekmeyi planlıyor. Bu sebeple bir süredir Türkiye'de bulunan Crowe, mekan incelemelerinin ardından şimdi de Türk oyuncular hakkında araştırmalara başladı. Filminde oynatmak istediği Türk oyuncuları seçebilmek için sürekli Türk filmleri izleyen Crowe bakın kimleri beğenmiş..

russel-crowe.jpg

Russell Crowe, “The Water Diviner” filmi için İstanbul’da mekan ve oyuncu arayışına başladı. Türkiye hayranlığını sık sık dile getiren Oscar’lı aktör, dün de Twitter’dan Türkiye reklamı yaptı: “Türkiye’de muhteşem bir hafta geçirdim, İstanbul, Edirne ve Kapadokya’yı gördüm. Ne yer ama...”

Film için Türk oyuncularla görüşen Crowe, buluştuğu isimler hakkında şu yorumları yaptı:

Şener Şen: Oyunculuğunu çok beğendim.

Yılmaz Erdoğan: Muhteşem bir adam, büyük sanatçı.

Haluk Bilginer: Çok yetenekli bir aktör.

Kıvanç Tatlıtuğ: Cool adam, büyük bir oyuncu.

22 TÜRK FİLMİ İZLEDİ
    Russel Crowe, İstanbul’da sürekli Türk filmi izlediğini de açıkladı: “Şu ana kadar 22 Türk filmi izledim, çok başarılı oyuncularla tanıştım. Yılmaz Erdoğan’ın ‘Kelebeğin Rüyası’ filmi çok güzeldi. Cem Yılmaz da beni güldürdü.”

Russel Crowe, “Kelebeğin Rüyası”nda Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaşan Mert Fırat için şöyle dedi: “Kendisiyle henüz tanışmadım ama izlediğim kadarıyla çok yetenekli bir oyuncu.”

Russel Crowe Filminde Hangi Türk Oyuncuları Oynatacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi film oyuncusunu beğeniyorsunuz?

Hangi film oyuncusunu beğeniyorsunuz?

Canlarım hangi bayan dizi ve sinema oyuncusunu beğenerek izliyorsunuz.........size göre hangisi en leriyle birinci.......
  2. Russel Crowe Mevlevihanede Görüntülendi!

Russel Crowe Mevlevihanede Görüntülendi!

russell crowe türkiyede russell crowe haberleri russell crowe Sevgili melekler, bir süredir tatil için ülkemizde bulunan dünyaca ünlü aktör Russell Crowe, İstanbul'da. İstanbul'un tarihi ve doğal güzelliklerini gezen Russell Crowe Türkiye'yi çok beğendi. Geçtiğimiz gece Sirkeci'deki Mevlevihanede görüntülenen Crowe ilgi çekti. Yeni çekeceği film öncesinde İstanbul’un tarihi...
  3. Russel Crowe Türkiye'de Film Çekecek

Russel Crowe Türkiye'de Film Çekecek

russel crowe russel crowe haberleri Sevgili melekler, dünyaca ünlü oyuncu Russel Crowe, büyük bölümü ülkemizde çekilecek olan yeni filmi için kolları sıvadı. Mekan arayışında olan Crowe, önce Edirne'de incelemeler yaptı ardından İstanbul'a geçti. Sırada Kapadokya'nın olduğunu söyleyen ünlü oyuncuyle ilgili haber şöyle... “The Water Diviner” adlı yeni filmi için Edirne’ye gelen Russell...
  4. Russel Crowe'dan Filminde Oynayacak Türk Oyuncularıyla İlgili Yorumlar

Russel Crowe'dan Filminde Oynayacak Türk Oyuncularıyla İlgili Yorumlar

russel crowe, russel crowe yılmaz erdoğan, russel crowe cem yılmaz Sevgili melekler, bildiğiniz üzere dünyaca ünlü aktör Ruzzel Crowe hikayesi ğlkemizde geçecek bir film çekecek. Çanakkalede çekilecek olan filmde Türk oyuncular Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz ve Mert Fırat da rol alacak. Russell Crowe filmde, 1. Dünya Savaşı’ndan dört yıl sonra İstanbul’a gelip, savaşta kaybolduğu rapor edilen...
  5. Russel Crowe Köfteye Bayılmış!

Russel Crowe Köfteye Bayılmış!

russel crowe, russel crowe haberleri, russel crowe türkiye Sevgili melekler, son filmi "The Water Diviner"ın çekimleri için bir süredir ülkemizde bulunan dünyaca ünlü aktör Russel Crowe, Türkiye'de en sevdiği yemeğin köfte olduğunu söyledi. Aktör 3 hafta sürecek çekimlerine devam ediyor... Dünyaca ünlü yönetmen ve oyuncu Russell Crowe'un yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği...

Sayfayı Paylaş