gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Rusya En Güzel Polisini Seçiyor....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Rusya En Güzel Polisini Seçiyor Rusya Polis Güzellik Yarışması

İşte meleklerim ilginç bir haber de Rusya dan Rusya en güzel polisini seçiyor...Valla ben hiçbirini beğenmedim ...:) Bi bakın bakalım siz ne diyeceksiniz...İşte buradada Rus bayanlarının güzellik sırları var..

Bu yıl 80'nci kuruluş yıldönümü kutlanan Rusya Trafik Teşkilatı en güzel kadın polisi seçiyor.

Rusya Trafik Teşkilatı 80.yıl kutlaması nedeniyle yeni bir etkinlik yaptı.
    Etkinlikte kadın trafik polislerinin fotoğrafları Rusya Trafik Teşkilatı'nın resmi sitesine kondu ve oylamaya sunuldu.

İnternette yayınlanan fotoğraflar arasından oylama yöntemiyle en güzel polis belirlenecek. Bu oylamada hangi trafik polisinin birinci olacağı şimdiden merak konusu oldu.

Rusya En Güzel Polisini Seçiyor.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MeleklerMekanı'nın En Şık Meleğini Seçiyoruz !

MeleklerMekanı'nın En Şık Meleğini Seçiyoruz !

yep yeni bir yarışmay ile karşınızdayız melekler :mendil: yeni yarışmamız için sevgili gamselim teşekür ederiz :) yarışmamıza gelince.. MeleklerMekanın En Şık Meleğini Seçiyoruz :eller: yapmanız gereken çok basit en sevdiğiniz, en beğendiğiniz, size en yakışan yada hoşunuza giden kıyafetinizi kombinleyip bana özel mesaj ile ulaştıracaksınız melekler :D:D isterseniz üzerinize...
  2. Melekler Mekanı En Şık Meleğini Seçiyoruz Anketi

Melekler Mekanı En Şık Meleğini Seçiyoruz Anketi

evet melekler geçtiğimiz hafta sizlere duyurusunu yaptığımız Yarışmamızın anketine başlıyoruzzz:mendil: Birbirinden güzel resimler karşısında hangisine oy vereceğinizi şaşıracaksınız :eller: yarışmamızın Birincisine 10.000 rep ve Meleklermekanının En şık Meleği ünvanı yarışmamızın ikincisine 5.000 rep yarışmamızın üçüncüsüne 2.000 rep ve yarışmamıza katılan bütün meleklerimize ise...
  3. Melekler Mekanı En Şık Meleğini Seçiyoruz Sonucu

Melekler Mekanı En Şık Meleğini Seçiyoruz Sonucu

Geçtiğimiz hafta sizlerin oyuna sunduğumuz yarışmamız bugün itibari ile bitti melekler :D:D ama işlerimin yoğunluğundan ben siteye geç geldiğim için oy vermeyi unuttum :utan: :D:D şimdi gelelim birinci açıklamayaaa :D:D 3. Resim ile 14 oy alarak Birinciliğe kapan sevgili arkadaşımız Gamselim ::first: :cheer2::horn: kendisineee 10.000 rep ve Meleklermekanının En şık Meleği ünvanı gururla...
  4. Sitenin enlerini seçiyoruz melekler

Sitenin enlerini seçiyoruz melekler

evet melekler güzel bir oynayakmı :D:D sitenin enlerini seçiyoruz altta vereceğim şıkları kopyalayın ve cevap sayfasına yapıştırın sonra karşısına uygun melekleri yazınn hadi bakalım kim nee :D:D 1 kişiyi birden fazla yere yazabilrisiniz isterseniz kolay gele :D:D Başımın tatlı belası dediğiniz üye: Konularını en çok beğendiğiniz üye: En aktif üye: En yardımsever üye: En ciddi...
  5. Güllerin Savaşı En Sıkı Takipçisini Seçiyor

Güllerin Savaşı En Sıkı Takipçisini Seçiyor

Güllerin Savaşı "En Sıkı Takipçi" Yarışması Bu yarışmada şık mık yok! Tek yapman gereken, soruda geçen ifadenin doğru mu yoksa yanlış mı olduğunu işaretlemek! Haydi şimdi yarışma başlasın! Kurallar Yarışma 25 sorudan oluşur. İlk 5 soru barajdır. 6. soruya kadar herhangi bir soruda yanlış cevap verildiğinde yarışma sona erer. 11. sorudan sonra yanlış cevap verdiğiniz her sorunun...

Sayfayı Paylaş