gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Rusya'daki Gökyüzü Yürüyüşü!!

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Gökyüzü Yürüyüşü Rusya'da Yürüyüş
    Ne insanlar var demekten kendimi alıkoyamıyorum.Ben olsaydım heralde ölürdüm :D:D İnsanların demekki başka yapacak birşeyleri yok kendilerine adrenalin denilen deliliği yaşıyorlar....Eğer sizde adrenalin tutkunuysanız adrenalin hakkında bilmeniz gerekenler olabilir...

Rusya'daki Gökyüzü Yürüyüşü

'Gökyüzü yürüyüşü' adı verilen ve gençlerin korkutucu yüksekliklere çıkarak fotoğraf çektirdikleri yeni trend Rusya'da bugünlerde hızla yayılıyor.
    Binalara, gökdelenlere ya da anıtlara tırmanan gençler bir çok insanın bakmaya cesaret edemeyeceği yüksekliklerde korkusuzca poz veriyor.
    Güvenliklerini sağlayacak herhangi bir alet kullanmayan gençler çektirdikleri fotoğrafları internette yayınlıyor.
    Gökyüzü yürüyüşü' geçtiğimiz yıl tüm dünyada popüler olan ve alışılmadık ya da uygunsuz bir yerde yüzüstü uzanmayla oluşan bir oyun olan 'planking'i gölgede bırakacağa benziyor.

Son düzenleme: 15 Mayıs 2012
Rusya'daki Gökyüzü Yürüyüşü!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte yürüyüş

Gebelikte yürüyüş

gebelikte yürüyüş hamilelikte yürüyüş hamilelikte yuruyus yapmak ne kadar yapılmalı Gebelikte yürüyüş ve hafif beden hareketleri karın kaslarının kuvvetlenmesini sağlar. Ayrıca gebeliğin solunum kapasitesini de arttırır. Bütün bunlar doğum sırasında gebenin daha iyi ıkınmasına yardım eder. Bu egzersizler sırasında anne adayı kendini aşırı zorlamamaya dikkat etmelidir. Gebenin sırt kasları, bel...
  2. Gökyüzü Tabloları

Gökyüzü Tabloları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Rusya'da kuş çocuk bulundu...

Rusya'da kuş çocuk bulundu...

rusyada çocuk oyunları rusya çocuk oyunları rusyanın rusya nın Rusya'da kuş çocuk bulundu... Rusya’da annesinin kuş gibi yetiştirdiği ve sadece kuş gibi "cıvıldayarak" iletişim kurabilen bir erkek çocuğu bulunması büyük şaşkınlık yarattı. Rus Pravda gazetesinin haberine göre, 7 yaşındaki "kuş çocuk" tüm yaşamını, kendisine evdeki hayvanlardan birisi gibi...
  4. yürüyüş yapıyormusunuz?

yürüyüş yapıyormusunuz?

Normal doğum Yürüme bandı arkadaşlar özelikle normal doğum yapıcak olanlar günde ne kadar yürüyüş yapıyorsunuz doktorum yürüyüşün doğumu daha kolay hale getirdiğini ce çok faydalı olduğunu söyledi ama tabiki gebeliğinizde herhangi bir sorun yoksa malesef bazı gebeler değil yürümeyi ,sadece tuvalet için ayağa kalkmaları gerekiyor :(

Sayfayı Paylaş